اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - October 20 2021
کد خبر: ۶۷۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
نایب‌رئیس فدراسیون کشتی گفت: من به طور رسمی اعلام نکردم از انتخابات اتحادیه جهانی کناره‌گیری کرده‌ام.
کیهان ورزشی- 

به نقل از فارس، حمید سوریان رباره صحبت‌هایی که در خصوص کناره‌گیری‌اش از حضور در انتخابات اتحادیه جهانی شنیده می‌شود، عنوان کرد: این خبرها صحت ندارد و من به صورت رسمی اعلام نکردم بلکه در صحبت خصوصی با دوستان گفتم شرایط برای حضور در انتخابات مناسب نیست.

نایب رئیس فدراسیون کشتی عنوان کرد: من ۴ -۳ جلسه‌ با لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی داشتم اما در حالت کلی به خاطر ویروس کرونا شرایط تعاملی وجود نداشت. این صحبتی بود که من با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون داشتم. در مسابقات جهانی نروژ هم روسای فدراسیون‌های کشورهای مختلف حضور دارند و رایزنی‌ها را دنبال می‌کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

سوریان در ادامه صحبت‌های خود در خصوص حذف میرزازاده از حضور در مسابقات جهانی نروژ به دلیل ابتلا به ویروس کرونا، عنوان کرد: با توجه به اینکه کسانی که به کرونا مبتلا می‌شوند بازه درمانی ۲۱ روزه دارند بنابراین میرزازاده به خاطر دوری از تمرینات شرایط ایده‌آلی نمی‌تواند داشته باشد به همین دلیل در مسابقات جهانی شرکت نمی‌کند.

وی افزود: ورزشکار بودن، جوان بودن و ... دلیلی برای عدم ابتلا به کرونا نیست. اتفاقی است که پیش آمده، میرزاده واکسن هم زده بود اما علائم داشت که کرونای او مثبت شد. وی باید دوره درمان را طی کند.
برچسب ها: حمید سوریان ، کشتی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار