اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت می گوییم      
PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - August 12 2022
کد خبر: ۷۴۲۰۱
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶
تمرینات تیم فوتبال نساجی امسال هم در تهران آغاز خواهد شد.
کیهان ورزشی- 

حمید مطهری پس از انتخاب به عنوان سرمربی جدید نساجی این روزها مشغول بررسی نفرات مدنظر خود برای حضور در کادرفنی این تیم است.

پس از قطعی شدن حضور این مربی در نساجی، گزینه‌هایی مثل رضا شاهرودی و علیرضا امامی فر به عنوان دستیاران این مربی مدنظر قرار گرفته‌اند که البته هنوز تکلیف هیچ یک از این نفرات در کادرفنی مسجل نشده است.

مطهری برای انتخاب مربی درواز‌ه‌بان‌های نساجی روی داود فنایی، همکار خود در پرسپولیس، شهرخودرو و پیکان و همچنین هاروت آبراهامیان، مربی ارمنستانی سال‌های اخیر نساجی نظر مثبتی دارد اما هنوز روی انتخاب هیچ یک از این مربیان به جمع بندی نرسیده است.

از طرفی علی اصغر قربانعلی‌پور، مربی بدنساز فعلی تیم ملی که در پیکان با مطهری همکاری می‌کرد و مظاهر رحیم پور، مربی بدنساز سابق پرسپولیس نیز جزو گزینه‌هایی هستند که نام‌شان برای حضور در کادرفنی نساجی مطرح شده است. هرچند قربانعلی‌پور هنوز قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال امضاء نکرده اما باید دید در ماه‌های منتهی به جام جهانی 2022 قطر تصمیمی برای جدایی از کادر دراگان اسکوچیچ خواهد گرفت؟ به هر حال طبق مصوبه فدراسیون فوتبال اعضای کادرفنی تیم ملی به صورت همزمان نباید در یک باشگاه کار کنند.

به هر حال قرار است با جمع بندی موارد اعضای کادرفنی نساجی تا ابتدای هفته آینده و پیش از شروع تمرینات این تیم مشخص شوند.

9 تیر زمان آغاز تمرینات نساجی در نظر گرفته شده و مدیران این باشگاه به دلیل مهیا نشدن شرایط زمین وطنی قائمشهر، تصمیم گرفته‌اند این تیم تمرینات خود را در ورزشگاه کارگران شروع کند. البته پیگیری‌ها برای اینکه این تیم در دهه سوم تیر برای برگزاری اردو به ترکیه برود، همچنان ادامه دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار