مجله کیهان ورزشی ،قدیمی ترین نشریه ورزشی در حال انتشار ایران ، هر هفته شنبه ها منتشر می شود      
کد خبر: ۳۲۵۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
طاهری اعلام کرد:
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت که برای برگزاری سوپرجام تاریخی پیشنهاد نداده‌اند، اما در حال رایزنی هستند تا هم در سوپرجام و هم در دربی به میدان بروند.


کیهان ورزشی-

علی اکبر طاهری درباره اینکه تکلیف برگزاری دربی در آلمان و سوپر جام چه می‌شود، اظهار داشت: همانطور که در اطلاعیه باشگاه اعلام کردیم، هم در سوپر جام به میدان می‌رویم، هم در دربی.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به همزمانی مسابقات (دربی 31 تیر و سوپرجام 30 تیر) چگونه امکان برگزاری هر دو دیدار وجود دارد، گفت: در دستور کار ما است که دربی برگزار شود. همزمان در حال رایزنی هستیم تا در بازی سوپر جام هم شرکت کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ که گفته بود پرسپولیس درخواستی برای برگزاری سوپر جام نداده است، گفت: شاید منظورشان درخواست کتبی بوده، اما صحبت‌های‌مان را در این زمینه انجام داده‌ایم و کارها در حال هماهنگ شدن است.

طاهری در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس تاریخ 28 تیرماه را برای سوپر جام پیشنهاد داده است، عنوان کرد: فعلاً تاریخی نداده‌ایم و فدراسیون و سازمان لیگ باید زمان را مشخص کنند. در حال رایزنی‌ در این باره هستیم.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر: