مجله کیهان ورزشی ،قدیمی ترین نشریه ورزشی در حال انتشار ایران ، هر هفته شنبه ها منتشر می شود      
کد خبر: ۳۲۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
بهترین دروازه‌بان جهان نسبت به انتقاد گلزن لهستانی باواریایی‌ها واکنش نشان داد.چند روز بعد از آنکه روبرت لواندوفسکی مصاحبه کرد و گفت که تیمش نیاز به خریدهای گران‌قیمت دارد، مانوئل نویر عکس‌العمل نشان داد.

بهترین گلر جهان که با «لووی» در مونیخ هم‌تیمی است، در مصاحبه با اسکای اسپورت اظهارداشت:فکر می‌کنم در سال‌های اخیر با مدیریت مسئولان،‌خوب حرکت کرده‌ایم.همانگونه که هر فردی آگاه است، بایرن کادر بازیکن خوبی داشته است.من که فکر نکنم غیر از این باشد.

وی افزود:البته تصمیم‌گیری در این مورد در وهله نخست برعهده باشگاه است و نه وظیفه کاپیتان!به عنوان بازیکن مهم‌ترین نکته این است که بتوانیم خوب عمل کنیم و تلاش برای انجام بازی‌های خوب داشته باشیم.اینگونه مسائل عمدتا برعهده باشگاه است.

به اعتقاد این دروازه‌بان برجسته در خصوص خرید بازیکن و به طور کلی سیاست نقل و انتقالات، باشگاه مسئولیت دارد و بازیکن‌ نباید ورود کند.

اظهارات چند روز قبل لواندوفسکی همچنین باعث واکنش مدیران بایرن از جمله اولی هوینس و کارل هاینس رومنیگه، رئیس و معاون باشگاه شد.

کیهان ورزشی: این جملات می تواند برای برخی بازیکنان ایرانی درس آموز باشد؛ همانهایی که درهر زمینه ای دخالت می کنند و مربیان خود را حتی در تعویض بازیکنان تحت فشار قرار می دهند و ...

.

نام:
ایمیل:
* نظر: