آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - April 25 2019
کد خبر: ۳۷۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن به طور رسمی کاپیتان سلسائو لقب گرفت.
کیهان ورزشی-
تیته سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل در آستانه دیدار دوستانه این تیم مقابل آمریکا در نیوجرسی، نیمار را به عنوان کاپیتان جدید سلسائو اعلام کرد.

نیمار که به همراه تیته در کنفرانس خبری حضور پیدا کرده بود، در خصوص انتخابش به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی برزیل به خبرنگاران گفت: این پیشنهاد را دوباره پذیرفتم چون چیزهای زیادی آموخته‌ام و قطعاً در آینده هم چیزهای بیشتری خواهم آموخت. این مسئولیت - بازوبند کاپیتانی - هم نکته خوبی برای من خواهد بود.

ستاره پاری‌سن‌ژرمن در خصوص انتقاداتی که به وی در جام جهانی 2018 روسیه شد، اظهار داشت: مورد انتقادات زیادی قرار گرفتم، اتفاقات بد زیادی افتاد و بعد از بازی با بلژیک در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی در شرایطی نبودم که بخواهم صحبت کنم. وقتی هم شرایط مناسبی ندارم ترجیح می‌دهم صحبت نکنم، چون سکوت بهترین پاسخ است.

نیمار ادامه داد: چیزی نمی‌توانم در مورد نقدهایی که به من می‌شود، بگویم چون بازیکنی هستم که از هر 11 توپی که نصیبم می‌شود، 10 بار آن به قلب خط دفاعی حریف می‌زنم. قطعاً مدافعان حریف هم کمترین فضای ممکن را به من برای شوتزنی می‌دهند و نمی‌توانم به آنها بگویم "معذرت می‌خواهم، اجازه بدهید گلزنی کنم". در جریان جام جهانی کلی خطا روی من صورت گرفت، اما این هم درسی دیگر بود که فرا گرفتم.

وی خاطرنشان کرد: مسئولیت من در تیم ملی برزیل فراتر از کاپیتانی است، اما اگر شما خوب بازی نکنید، نیازی به بازوبند هم نیست. مایلم از هواداران عذرخواهی کنم چون باختن چیز خیلی بدی است. ما بر این باور بودیم که می‌توانیم فاتح جام جهانی شویم، اما این میسر نشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار