آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - May 26 2019
کد خبر: ۴۰۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
مدیرعامل پرسپولیس گفت: خوشحالی ما مضاعف می‌شود هنگامی که می‌بینیم پرسپولیس و سرخپوشان در عرصه مسائل اخلاقی، ارزشی و دینی هم کوشا هستند.


کیهان ورزشی-


به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی که امروز (چهارشنبه) در اجلاس سراسری نماز در سمنان حضور پیدا کرده بود، در ارتباط با این حضور و تقدیر از علیرضا بیرانوند اظهار داشت: پرسپولیس امروز نه تنها در شاخصه‌های فنی سرآمد شده و قله‌های افتخار را برای خود و فوتبال کشور فتح می‌کند و حدنصاب‌ها را افزایش می‌دهد، بلکه در مسائل اخلاقی، ارزشی و دینی هم تلاش می‌کند و این مسئله باعث خوشحالی مضاعف ماست. ضمن اینکه همه ما در خانواده پرسپولیس، خواست و یاری خدا را در تمام موفقیت‌ها با تمام وجود احساس می‌کنیم و شکرگزار آن هستیم.

وی ادامه داد: ما همان‌گونه که افتخار می‌کنیم پرسپولیس برخلاف تمام پیش‌بینی‌ها تا فینال آسیا می‌رود و همراه هوادارانش مورد تمجید کنفدراسیون آسیا و فیفا قرار می‌گیرد، به اینکه در قاره آسیا برنده جام اخلاق می‌شویم هم افتخار می‌کنیم. ما همان‌طور که از هنرنمایی و غیرت بچه‌های خودمان در زمین مسابقه مسرور می‌شویم، از فعالیت‌های مذهبی آنها و هواداران‌مان هم لذت می‌بریم. همان‌طور که به عملکرد فنی علیرضا بیرانوند در جام جهانی، لیگ قهرمانان آسیا و رقابت‌های داخلی افتخار می‌کنیم به این مسئله نیز می‌بالیم که در چنین اجلاسی برای چنین امر مقدسی مورد تقدیر قرار می‌گیرد و سفیر نماز است. باشگاه پرسپولیس مفتخر است که بازیکنانش در کنار تصاحب عناوین برترین‌ها در حوزه مسائل فنی فوتبال، به عنوان بازیکنان اخلاق هم انتخاب می‌شوند. چنانکه چندی پیش نیز محمد انصاری توفیق خادمی بارگاه حضرت امام رضا (ع) را به دست آورد.

مدیرعامل سرخپوشان در پایان اضافه کرد: بازیکنان پرسپولیس همچنین در این روزهای سخت، مسائل ارزشی مثل؛ تعهد، غیرت، وفاداری، فداکاری، تلاش صادقانه، از خودگذشتگی تا سر حد توان برای خوشحالی دیگران و تعصب نسبت به ارزش‌ها را با عملکرد خود در زمین فوتبال، تبلیغ کرده‌اند. مواردی که جامعه امروز ما در عرصه‌های مختلف به اجرای آنها نیاز دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار