آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - August 20 2019
کد خبر: ۴۲۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
فدراسیون فوتبال کلمبیا با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد اسامی دستیاران کروش روز 20 فوریه اعلام می‌شود و انتخاب همکاران وی جای بررسی دارد.
کیهان ورزشی- 

سایت فوتبالت کلمبیا در گزارشی به انتخاب دستیاران کروش در تیم ملی کلمبیا اشاره کرد و نوشت که فدراسیون این این کشور در حال بررسی وضعیت همکاران وی است و تا روز 20 فوریه همکاران وی در تیم ملی این کشور معرفی خواهند شد.

این سایت نوشت: انتصاب گروه  همکاران کارلوس کروش در تیم ملی  کلمبیا هنوز در حال بررسی است.با انتصاب کی‌روش به عنوان  سرمربی تیم ملی کلمبیا، مهم است که بدانید که چه کسی همراه او در کادر مربیگری خواهد بود. البته تصمیم گیری در مورد بسیاری از چیزها بدون تایید رسمی گفته شده است.

برای جلوگیری از گمانه زنی، فدراسیون فوتبال کلمبیا بیانیه ای صادر کرد که تاریخ اعلام رسمی اعضای کادر فنی کی‌روش 20 فوریه است. علاوه بر این، او جزئیات بیشتری را ارائه داد.

قرار است در 20 فوریه کی‌روش تیم فنی خود را (هر دو خارجی و کلمبیایی) اعلام  کند که او را برای 4 سال آینده همراهی خواهند کرد. در نتیجه هر گونه اطلاعات دیگر در مورد این موضوع قبل از تاریخ تعیین شده توسط فدراسیون باید به عنوان غیر رسمی فرض شود. کروش رزومه افرادی را که او را همراهی می کنند را در اختیار دارد و در حال بررسی شرایط آنها است. 
برچسب ها: کارلوس کروش ، کلمبیا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار