آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - February 24 2020
کد خبر: ۴۴۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۷
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: قبلا هم گفته‌ام با سوت اخر قهرمان لیگ مشخص می‌شود.
کیهان ورزشی-
برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری (بعد از خروج  مهاجری از نشست او با برانکو دیدار کرد و خوش و بشی باهم کردند) گفت: قبلا هم گفتم قهرمان لیگ با آخرین سوت داور مشخص می‌شود و همین اتفاق هم افتاد.

* از فرصت‌ها استفاده نکردیم تا قهرمانی‌مان مسجل نشود

وی تاکید کرد: مقابل ماشین‌سازی از فرصت هایمان استفاده نکردیم تا قهرمانی مان مسجل شود. نمی‌توانم از بازیکنانم ایراد بگیرم چون آنها تلاش کردند. برای هواداران هم متاسفم که بسیار عالی بودند و نتوانستیم باهم قهرمانی را جشن بگیریم.

* ماشین سازی یک فرصت داشت و ما 19 موقعیت

برانکو درباره دیدار پایانی لیگ برتر عنوان کرد: طبیعی است بازی با پارس جنوبی را پیش رو داریم و در آن بازی قهرمان مشخص می‌شود. ماشین سازی یک ضربه به سمت دروازه داشت و گل شد، ما ۱۹ شوت زدیم و ۷۰ درصد مالکیت توپ را داشتیم اما فوتبال همین است همیشه بهترین ها برنده نمی‌شوند.

* می توانستیم زودتر از اینها قهرمان شویم

برانکو در مورد اینکه پرسپولیس ۴ مساوی متوالی داشت گفت: بله با نظر شما موافقم، بازی ها ما فشرده و سخت هستند. ذوب آهن ، ماشین سازی و تراکتورسازی که از نظر نتیجه خوب بودیم اما اگر یک برد می آوردیم قهرمان زودهنگام می شدیم. امروز هم اگر می بردیم قهرمان می شدیم، متاسفانه موقعیت های گل زیادی از دست دادیم.

* بودیمیر را برای گلزنی آوردیم، مدام مصدوم شد

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه حضور بودیمیر را چطور دیدید در پرسپولیس و او فصل آینده در این تیم باقی می‌ماند یا نه گفت: بله بودیمیر را برای گلزنی آوردیم اما با مصدومیت هایی که پیدا کرد نتوانست در همه بازی ها شرکت کند. امروز یک پنالتی گرفت و یکی دو پنالتی دیگر که داور سوت نزد اما این گونه نیست. او یک فصل دیگر قرارداد دارد و باید بماند مگر اینکه تغییری ایجاد شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار