اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      

شماره آینده مجله کیهان ورزشی ، شنبه 23 فروردین ماه 1399 منتشر خواهد شد

      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - May 28 2020
کد خبر: ۴۸۷۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
مدیر مسئول هفته نامه کیهان ورزشی گفت: تیم‌های بزرگ ما مثل پرسپولیس و استقلال فکر می‌کنند با قهرمانی، همه مسائل حل می‌شود و به همین دلیل کمتر به دنبال مسایل فرهنگی هستند.
کیهان ورزشی- 

سعید مدنی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد غیبت 11 باشگاه لیگ برتری در اولین جلسه معاونان فرهنگی باشگاه‌ها گفت:‌ مسئله فرهنگ در ورزش ما به هیچ عنوان جدی گرفته نمی‌شود. بی‌تعارف باید بگویم، فرهنگ در ورزش ما فقط شعار است و برای خالی نبودن عریضه گاهی در موردش هم صحبت می‌شود اما در عمل هیچ چیزی نمی‌بینیم. 

وی تصریح کرد: اساس ورزش و هر چیزی که در جامعه قرار است ساخته شود، بر فرهنگ است. ریشه‌ همه مسائل را باید در فرهنگ جستجو کرد اما متأسفانه ما نه فقط در ورزش بلکه در عرصه‌های دیگر هم این موضوع را جدی نگرفته‌ایم. هرچه فرهنگ ما پویاتر باشد معنایش رشد، پیشرفت و توسعه خواهد بود که به این ابزار مهم در ورزش و فوتبال توجه نمی‌شود.

مدنی با اشاره به غیبت باشگاه‌ها در جلسه فرهنگی گفت: باشگاه‌های احتمالاً بهانه‌های مختلف برای این مسئله خواهند آورد؛ اما واقعیت این است که ما در فوتبال و ورزش برای فرهنگ اهمیت قائل نمی‌شویم. ورزش ما نتیجه‌گرا شده است.

مدیرمسئول هفته نامه کیهان ورزشی تصریح کرد: باشگاه‌های بزرگ ما مثل پرسپولیس و استقلال و حتی تیم ملی، فقط به دنبال نتیجه‌گرایی هستند. فکر می‌کنند اگر تیم ملی به جام جهانی برود، همه چیز حل شده است. پرسپولیس و استقلال تصور می‌کنند با کسب قهرمانی به همه چیز رسیده‌اند و مردم بعد از آن، مسائل دیگر را جدی نخواهند گرفت و کسی سراغی از فرهنگ و مسائل آن نمی‌گیرد؛ در حالیکه اصلاً اینگونه نیست و شاید بتوان گفت جام‌های قهرمانی مانند مسکن عمل می‌کند. باید به فرهنگ در ورزش و فوتبال توجه ویژه‌ای شود و در عمل شاهد اقداماتی باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار