اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      

شماره آینده مجله کیهان ورزشی ، شنبه 23 فروردین ماه 1399 منتشر خواهد شد

      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - May 31 2020
کد خبر: ۴۸۹۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
جلسه مدیران وزارت ورزش و جوانان با مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و مدیران بورس و فرابورس برگزار شد.
کیهان ورزشی- 

بنا بر اعلام جمشید تقی زاده معاون حقوقی، امورمجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان، در راستای اجرای بند ه تبصره 2 قانون بودجه سال 98 به منظور واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال جلسه ای با حضور مسعود سلطانی فر، ریاست سازمان بورس و فرابورس برگزار شده  و مقرر شده است که اعضای هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با محوریت معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان ها باید نسبت به بکارگیری یک کارگزار بورس به عنوان مشاور جهت پذیرش در فرابورس و تعیین قیمت گذاری 5 درصد و برطرف کردن تمامی موانع و مشکلات اقدام کنند.

در این جلسه از معاون سازمان بورس هم دعوت به عمل آمده تا نسبت به معرفی چندین کارگزار مطرح و به نام به اعضا  هیات مدیره دو باشگاه و مدیران عاملان آن دو مجموعه اقدام، پس از مشورت اعضای هیات مدیره نسبت به عقد قرار داد با ان کارگزار اقدام کنند.

در صورت تبدیل سهام به عام با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با سازمان خصوصی سازی در راستای اصلاح اساسنامه شرکت در حال انجام است. ضروری است هیات مدیره مصوبه لازم را برای تبدیل سهام به وزارت اعلام تا با تایید مقررات مصوبه مجمع فوق العاده اخذ شود.

هیات مدیره دو شرکت ثبت به انعاد قرارداد نهاد مالی با کارگزاران مورد تایید سازمان بورس و اوراق بهادار با هماهنگی معاونت حقوقی ظرف یک هفته اقدام تا کارگزار بعد از بررسی های لازم مدارک و مستندات با تصریح موانع و مشکلات پیشنهاد لازم را ارائه نماید و سپس اقدام لازم را انجام دهد.

قیمت گذاری شرکت ها چه برند چه شرکت در صلاحیت سازمان خصوصی سازی است که این امر مستلزم انعقاد قرارداد با مشاور یا کارگزار است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار