اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      

شماره آینده مجله کیهان ورزشی ، شنبه 23 فروردین ماه 1399 منتشر خواهد شد

      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - May 28 2020
کد خبر: ۴۹۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
بازیکن اسبق باشگاه ناپولی نسبت به شکسته شدن رکورد گلزنی‌اش توسط مهاجم بلژیکی واکنش نشان داد.
کیهان ورزشی-

به نقل از کوریه دلو اسپورت، دریس مرتنس با دبل در دیدار ناپولی و سالزبورگ توانست از رکورد دیگو آرماندو مارادونا پیشی بگیرد و با ۱۱۶ گل در رتبه دوم بهترین گلزنان تاریخ این باشگاه جای گیرد. مارادونا درباره این رکورد شکنی گفت: از این که بازیکن دیگری توانست رکورد من را بشکند ناراحت نشدم و در مقابل، مرتنس را تحسین می کنم. زمانی که گلزنی کرد به ناپولی فکر کردم نه به خودم(پیش از این همشیک از رکورد گل های ستاره سابق آرژانتینی پیشی گرفته بود).

بازیکن اسبق باشگاه ناپولی در مورد تماشای این دیدار گفت: من همه بازی ها را نگاه می کنم، به خصوص لیگ قهرمانان اروپا را. اتفاقی که در بازی با سالزبورگ رخ داد فوق العاده بود. اتفاق زیبایی بود. چون همیشه پیروزی زیبا است.

ستاره سال های دور آرژانتین درباره مرتنس اظهار کرد: همیشه دوستش داشته ام. او مهربان است. از همه لحاظ خوب است. چند سال پیش او را روی نیمکت می دیدم که مانند یک زندانی بود. زمانی که وارد ترکیب اصلی شد دیگر هرگز به عقب برنگشت. او به عنوان یک مهاجم میانی متولد شده بود اما از آن آگاه نبود. اگر یک بازیکن مهاجم ذاتی نباشد نمی‌تواند به اهدافش دست یابد.

مارادونا افزود: به او تبریک گفتم اما تلویزیون را خاموش کرده بود و صدای مرا نشنید. با این حال اکنون می تواند متوجه این موضوع شود.


برچسب ها: دیه گو مارادونا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار