اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - July 10 2020
کد خبر: ۵۰۲۸۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
نشست اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال روز گذشته در محل این فدراسیون برگزار شد.
کیهان ورزشی- 

نشست اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال روز گذشته در محل این فدراسیون برگزار شد ودر این نشست آخرین برنامه ها و شرایط تیم های ملی نوجوانان ، جوانان و المپیک مورد ارزیابی قرار گرفت.

سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال جوانان در این نشست ابتدا گزارشی از برنامه های آماده سازی این تیم در طول 10 ماه گذشته ارائه داد و سپس برنامه های پیشنهادی مورد نظر به منظور حضور قدرتمندانه تیم جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا را تشریح کرد.
در ادامه تقویم مورد نظر حسین عبدی سرمربی تیم نوجوانان نیز به کمیته فنی ارائه شد و مقرر شد در نشست آتی برنامه های سرمربی تیم فوتبال جوانان نیز مورد ارزیابی قرار گیرد.
همچنین حمید استیلی سرمربی تیم ملی فوتبال المپیک ایران نیز در این جلسه گزارشی از اردوهای اخیر همچنین برنامه های آتی تیم پیش از حضور در مسابقات نهایی تایلند ارائه داد.
اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال بر ضرورت حمایت همه جانبه از تیم های ملی به منظور حضور قدرتمندانه سه تیم راه یافته به دور نهایی مسابقات قهرمانی آسیا در رده های امید، جوانان و نوجوانان تاکید کردند.

تیم ملی بزرگسالان در 2 مسابقه آخر خود در مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل بحرین و عراق شکست خورده و مارک ویلموتس هنوز توضیحی در این زمینه نداده است. البته فدراسیون فوتبال قرار است رایزنی‌های مختلف را برای ادامه و یا عدم همکاری این مربی بلژیکی با تیم ملی انجام دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار