اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - October 25 2020
کد خبر: ۵۴۵۸۳
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
قرعه کشی مرحله نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا روز 26 خرداد برگزار خواهد شد.
کیهان ورزشی- 

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا تغییری در برنامه برگزاری مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا در کشورهای بحرین و ازبکستان صورت نمی گیرد.

بر این اساس طبق برنامه، مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا(زیر 16 سال) از 16 سپتامبر تا سوم اکتبر (26 شهریور تا 12 مهر) در بحرین برگزار خواهد شد.
بر اساس سیدبندی اعلام شده در این رقابت ها تیم ملی نوجوانان ایران در سید سوم قرار می گیرد.
بحرین(میزبان رقابت ها) ، ژاپن، تاجیکستان و کره جنوبی در سید اول قرعه کشی مسابقات نوجوانان قرار می گیرند. استرالیا، کره شمالی ، اندونزی و عمان در سید دوم قرار دارند. ایران در کنار هند ، یمن و عربستان سعودی در سید سوم حاضر است و در سید چهارم نام کشورهای چین، ازبکستان، قطر و امارات دیده می شود.

بر اساس اعلام AFC مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان آسیا نیز از 14 تا 31 اکتبر (23 مهر تا 10 آبان) در ازبکستان برگزار خواهد شد.
بر اساس سید بندی این رقابت ها، ازبکستان(میزبان مسابقات) در کنار کره جنوبی، عربستان و قطر در سید 1 قرار گرفته اند. ژاپن ، تاجیکستان، استرالیا و اندونزی در سید دوم جای می گیرند. در سید 3 نام کشورهای مالزی، عراق ، ویتنام و کامبوج دیده می شود و ایران در سید چهارم در کنار کشورهای یمن، بحرین و لائوس قرار دارد.

قرعه کشی مسابقات نوجوانان و جوانان روز 26 خرداد برگزار خواهد شد و 16 تیم حاضر در مرحله نهایی در چهار گروه چهارتیمی حریفان خود را می شناسند. دو تیم برتر هر گروه به مرحله یک چهارم نهایی بازی ها راه خواهند یافت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها