اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - September 30 2020
کد خبر: ۵۷۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
تنیسور های صربستانی و آلمانی با پیروزی برابر حریفانشان به دور سوم اپن آمریکا صعود کردند اما کارولینا پلیسکووا که بخت نخست قهرمانی در بخش بانوان محسوب می شد از این رقابت ها حذف شد.
کیهان ورزشی-

دور دوم تنیس اپن آمریکا از چهارشنبه شب آغاز شد و تا صبح امروز (پنجشنبه) ادامه یافت. در بخش مردان تنیسور های برتر حریفان خود را شکست دادند اما در بخش بانوان کارولینا پلیسکووا حذف شد. 

نواک جوکوویچ، مرد شماره یک جهان برابر ادموند قرار گرفت. تنیسور صربستانی در ست نخست نتوانست مقابل حریفش پیروز شود و شکست ۷ بر ۶ را قبول کرد. مرد شماره یک جهان پس از این ست دوباره قدرت خود را نشان داد و به ترتیب در سه ست پیاپی ۶ بر ۳، ۶ بر ۴ و ۶ بر ۲ پیروز شد. 

الکساندر زورف برابر ناکاشیما قرار گرفت و ۳ بر یک حریف ژاپنی اش را شکست داد. تنیسور آلمانی با وجود پیروزی ۷ بر ۵ در ست نخست، ست دوم را با نتیجه ۷ بر ۶ واگذار کرد. با این حال توانست به بازی برگردد و دو ست دیگر را با نتایج ۶ بر ۳ و ۶ بر یک به پایان برساند تا به دور سوم دومین گرند اسلم سال صعود کند. 

استفانوس سیتسیپاس به مصاف مکسیم کرسی رفت و با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد. تنیسور یونانی با نتایج ۷ بر ۶، ۶ بر ۳ و ۶ بر ۴ حریف آمریکایی اش را شکست داد. 

دیوید گافن، برنا کوریچ، تامپسون، اشتروف، آدرین مانارینو، فوکینا، دنیس شاپالوف، فریتس و کامرون نوری هم به دور سوم صعود کردند. 

در بخش بانوان پلیسکووا مقابل کارلوین گارسیا قرار گرفت و ۲ بر صفر شکست خورد. تنیسور اهل چک که در غیاب بانوی شماره یک و دو جهان بخت نخست قهرمانی به حساب می آمد در ست اول ۶ بر یک مغلوب شد و ست دوم را با نتیجه ۷ بر ۶ واگذار کرد تا حذف زودهنگامی داشته باشد.

در دیگر دیدار مهم نائومی اوساکا به مصاف کامیلا جورجی رفت و ۲ بر صفر پیروز شد. تنیسور ژاپنی که در سال ۲۰۱۸ قهرمان این رقابت ها شده بود در ست اول ۶ بر یک و در ست دوم ۶ بر ۲ حریف ایتالیایی اش را شکست داد.

آنجلیک کربر و پترا ویتوا نیز به دور سوم راه یافتند. 
برچسب ها: تنیس ، آمریکا ، جوکوویچ
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار