اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - January 16 2021
کد خبر: ۶۰۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
سایت فیبا در گزارشی به بررسی اتفاقات روز پایانی پنجره دوم انتخابی بسکتبال آسیا در گروه E پرداخت.
کیهان ورزشی-
سایت فیبا در گزارشی به بررسی اتفاقات روز پایانی پنجره دوم انتخابی بسکتبال آسیا در گروه E پرداخت که در بخشی از این مطلب می‌خوانیم: سوریه پس از باخت به قطر با پیروزی ۷۷ بر ۷۰ بر ایران یکی از بزرگترین باخت‌های غیرمنتظره مقدماتی آسیاکاپ را رقم زد.
در نیمه نخست به نظر می‌رسید خبری از شگفتی‌سازی نباشد و اینطور گمان می‌رفت که سوریه می‌خواهد اختلافی آبرومند داشته باشد، اما ایران در حال تحلیل رفتن بود. اختلاف دو تیم در کوارتر دوم به ۱۰ امتیاز هم رسید و بهنام یخچالی ۸ امتیاز کسب کرد‌ و با وجود این سوریه بی وقفه به دفاع و حمله می‌پرداخت و ایران آرام آرام آسیب‌پذیر می‌شد‌. جرجد تری‌کل با ۳۴ امتیاز در متن حملات سوریه قرار داشت و نفوذهای پیاپی او به سمت سبد حریف منجر به خطاهای پیاپی ایران می‌شد. تری‌کل ۱۴ بار پشت خط پرتاب آزاد ایستاد و تنها یک پرتاب را از دست داد.
در حالی که کمتر از ۳ دقیقه به پایان بازی زمان باقی مانده بود، آنتونی بکر، سوری‌ها را پیش انداخت و آنها این برتری را تا پایان بازی حفظ کردند.
محمد جمشیدی ۱۳ امتیاز و ۸ پاس گل داشت، در حالی‌که مایکل رستم‌پور ۱۲ امتیاز و ۶ ریباند کسب کرد، اما هردوی آنها شاید امیدوار بودند بتوانند به پیروزی ایران کمک بیشتری کنند.
این نتیجه یک پیروزی مهم برای سوریه به شمار می‌آمد، چون آنها دو روز پیش برابر قطر متحمل شکست ناامیدکننده‌ای شده بودند. بُردی که مقابل تیمی در کلاس جهانی به دست آمد. این پیروزی همچنین بُردی تاریخی برای سوریه محسوب می‌شد.
با این نتیجه ایران شانس صعود مستقیم به آسیاکاپ ۲۰۲۱ را تا پایان پنجره دوم از دست داد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار