اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - May 19 2022
کد خبر: ۷۳۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲
آزادکار سنگین‌وزن کشورمان گفت: یاد و اهدای مدال به شهدا برای کشتی برکت می آورد.
کیهان ورزشی-


امیر حسین زارع ملی پوش کشتی آزاد در حاشیه اهدای مدال یونس امامی به فرزند شهید مصطفی صدرزاده، اظهارداشت: اتفاق خیلی قشنگی افتاد و معتقدم این اتفاق‌ها برای کشتی برکت می آورد. همه ما مردم ایران به این شهدا که سربازان وطن بودند، مدیون هستیم و امنیت و آرامش امروز جامعه ما به خاطر خون پاک شهدا است.

زارع ادامه داد: امیدوارم که اتفاق‌هایی از این دست در کشتی زیاد شود و ما هم از آقا یونس‌ها یاد بگیریم و بتوانیم از شهدا در مسابقات بین‌المللی مدد بگیریم و این مدال ناچیز را به خانواده‌هایشان اهدا کنیم.

ملی پوش کشتی آزاد که سال گذشته مدال طلای قهرمانی جهان را به آستان قدس رضوی تقدیم کرده بود، در این باره اظهارداشت: قبل از مسابقات جهانی نروژ نیت کرده بودم که اگر مدال گرفتم آن را به آستان قدس رضوی اهدا کنم. شکر خدا، امام رضا(ع) خیلی کمکم کرد و طلا گرفتم و این مدال ناچیز را خدمتشان تقدیم کردم. امیدوارم قهرمانی هایم تداوم داشته باشد و مدال‌هایم را به امام رضا(ع) که فقط مدال طلا لیاقت شان است، اهدا کنم.

دارنده مدال طلای جهانی 2021 نروژ که این روزها در اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در تورنمنت رنکینگ‌دار قزاقستان در خردادماه آماده می شود، گفت: روزهای پایانی اردو را سپری می کنیم، همه بچه‌ها شرایط خوبی دارند و تمرینات ادامه دارد. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود تا در تورنمنت رنکنیگ‌دار قزاقستان بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

لازم به یادآوری است که یونس امامی پس از مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا، آن را به خانواده شهیدصدرزاده تقدیم کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار