سالروز شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع) را تسلیت می‌گوییم      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - October 06 2022
کد خبر: ۷۵۹۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
کشتی گیر طلایی ایران در بلگراد از مبارزه با جی دن کاکس آمریکایی گفت و مدال طلای خود را به مردم ایران تقدیم کرد.
کیهان ورزشی-

کامران قاسم‌پور قهرمان دو دوره جهان بعد از شکست جی دن کاکس در فینال برای دومین سال متوالی گفت: امیدوارم این طلای من روحیه مردم ایران را که چند روزی است که از شروع مسابقات در انتظار مدال طلا هستند، بالا برده باشد.

قاسم‌پور در ادامه گفت: حریف من حریف بسیار تکنیکی و زرنگ بود. من حتی یک امتیاز هم به او ندادم که می توانست من را در خطر از دست دادن طلا قرار دهد. خوشحالم که آمادگی من برای این مسابقه باعث شد تا مدال طلا را کسب کنم.

جی دن کاکس آمریکایی نیز بعد از این مبارزه گفت:‌ فقط می خواستم پی در پی حمله کنم. من برای به دست آوردن امتیاز یا هر چیزی تمام تلاش خود را کردم. این کشتی احتمالاً بیشترین کاری است در یک کشتی انجام دادم و هیچ امتیازی نگرفتم که نشان دهنده توانایی ها و بهره هوشی رقیبم است.

پس از پایان رقابت فشرده، دو کشتی گیر احترام خود را به یکدیگر نشان دادند. کاکس حتی زمانی که می خواست طبق رسم برای دست دادن به سمت مربی ایران برود او را در آغوش گرفت.

کاکس گفت: نبرد شش دقیقه است و ما هر دو از آن لذت بردیم، برای رسیدن به چیزی که می خواستیم یعنی طلا رقابت کردیم و فشار آوردیم و امروز او به برتری رسید. احترام متقابل زیادی بین ما وجود دارد. من تلاش زیادی کردم تا به اینجا رسیدم و از چیزی پشیمان نیستم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار