اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۰۴ تير ۱۴۰۰ - June 25 2021
کد خبر: ۶۴۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸
خبرنگار و مجری مشهور دنیای فوتبال پس از مصاحبه با پوگبا در دیدار شب گذشته لیگ اروپا نسبت به روزه داری ستاره مسلمان منچستریونایتد واکنش نشان داد.
کیهان ورزشی-

افطارِ پل پوگبا در دیدار شب گذشته منچستریونایتد مقابل رم به سوژه رسانه ها بدل شد و عکس افطار کردن او در جریان مسابقه مورد تمجید قرار گرفت.

رِشمین چودهاری، خبرنگار خانم مشهور انگلیسی و مجری معروف مراسم توپ طلا که اکنون برای بی تی اسپورت گزارشگری می کند، پس از برد 6 بر 2 منچستریونایتد مقابل رم با پوگبا مصاحبه کرد.

این خبرنگار پس از مصاحبه با ستاره مسلمان در صفحه شخصی خود نسبت به روزه داری او واکنش نشان داد و نوشت: پل پوگبا شب گذشته در بازی (منچستریونایتد و رم) به خاطر ماه رمضان روزه گرفت. پس از بازی سریعاً چیزی خورد، سپس با رسانه ها مصاحبه کرد و در این میان نوشیدنی انرژی زا نیز نوشید. در تمام این مدت خنده از لبانش نیفتاد. من وقتی از او پرسیدم که چگونه با روزه داری بازی می کند، نگاه به آسمان کرد و با انگشتانش به بالا اشاره کرد و گفت: خدا ما را کمک می کند.

توییت این خبرنگار خانم به شدت دست به دست چرخید و اکنون رفتار این ستاره مسلمان پس از برد 6 بر 2 منچستریونایتد مقابل رم مورد تحسین قرار گرفته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار