اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - September 23 2021
کد خبر: ۶۶۳۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:ارزش تیم های بزرگ در گل نخوردن مشخص می شود و تیمی که در 9 بازی 2 گل می خورد یعنی این تیم قابل ستایش است.
کیهان ورزشی-
فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی نسبتا خوبی داشتیم، تیم ما چند روز پیش بازی سختی مقابل پرسپولیس داشت و 120 دقیقه بازی کرد به همین دلیل به برخی بازیکنانمان استراحت دادیم اما در کل مستحق برد بودیم.

وی در خصوص نیمکت نشینی غفوری و اینکه  آیا این موضوع فنی بود یا خیر گفت: من توضیح دادم که ترجیح دادیم به برخی بازیکنان استراحت بدهیم. به جز غفوری به مطهری و ریگی هم استراحت دادیم.

خبرنگاری سوال کرد سبحان خاقانی در دور رفت مسابقات شم گلزنی خوبی داشت و گل 3 امتیازی هم برای این تیم به ثمر رساند و آیا بهتر نبود از این بازیکن در این هفته بیشتر استفاده می کردید گفت: این یک بحث کارشناسی و فنی است که فکر نمی کنم به خبرنگار یا کسی ربطی داشته باشد.خاقانی در بازی با سایپا هم بازی کرده و در بازی های گذشته هم از او استفاده کردیم. او جوان آینده داری است که در بازی های آینده هم از او استفاده خواهیم کرد.

وی در خصوص غیبت دیاباته در لیست استقلال گفت:  این تصمیم فنی است.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که ظاهرا صحبت های اعضای این تیم در تمرین دو روز پیش تبعاتی در پی داشته و آیا وی این موضوع را تائید می کند گفت:این کنفرانس مربوط به بازی است و اگر سوالی در مورد بازی دارید جواب می دهم.

مجیدی در خصوص اینکه قرار است پاداش 20 میلیاردی به بازیکنان پرداخت شود گفت: این سوال هم به این کنفرانس مربوط نمی شود.

سرمربی تیم استقلال در  واکنش به سوالی در مورد سبک بازی استقلال و اینکه موسوی در برخی صحنه ها جا می ماند عنوان کرد: کدام صحنه را می گویید؟ من با شما موافق نیستم.موسوی خیلی عالی بازی کرد و ما حتی یک توپ هم از پشت مدافعانمان نخوردیم. موسوی حتی در امر هجومی خوب کار کرد و حتی در 6 قدم حریف فرصت گل هم داشت و ما 7-8 بازی است که 3-4-3 بازی و خوب هم این سیستم را اجرا می کنیم.روز به روز بهتر شده ایم و تنها چیزی که من را بیشتر خوشحال می کند گل نخوردن تیم است.

وی تاکید کرد: تیم من در 9 بازی گذشته 8 برد و یک تساوی کسب کرده است، یعنی در 810 دقیقه تنها 2 گل خورده است.ارزش تیم های بزرگ در گل نخوردن مشخص می شود و تیمی که در 9 بازی 2 گل می خورد یعنی این تیم قابل ستایش است. من از بازیکنانم ممنون هستم چون چیزی که می خواستم را کم کم به آن رسیده ام.از اینکه تیمم گل نمی خورد بیشتر خوشحال می شوم. پاداشی هم که برای برد می گذاریم 2 برابر برای گل نخوردن در نظر می گیرم چون معتقدم استقلال نباید به راحتی گل بخورد. فکر نمی کنم تیمی در لیگ این آمار را داشته باشد که در 9 بازی 2 گل بخورد هر چند در آن مسابقه ای که مساوی کردیم گل سالم ما را نادیده گرفتند. حق ما برد بود. در کل از کل تیم راضی هستم و امیدوارم همین روند را دامه بدهند.

مجیدی در خصوص وضعیت نادری که دچار مصدومیت شد عنوان کرد: امروز در جلسه هم به بازیکنانم گفتم باید بگویم کار کردن با برخی بازیکنان لذت دارد. نادری به جز مسائل فنی از نظر اخلاقی بسیار با شخصیت است و کیف می کنم که با ما کار می کنم.از نظر فنی هم او در پست غیر تخصصی بازی کرد و حتی یک فرصت هم به حریف نداد و دچار اشتباه نشد.من از او ممنون هستم. امروزز یک ضربه به سر او خورد اما حال عمومی نادری خوب است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار