اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - September 23 2021
کد خبر: ۶۶۷۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۴
هافبک تیم فوتبال اینتر که در یورو ۲۰۲۰ به دلیل ایست قلبی خانه‌نشین شد، به شهر میلان برگشته تا ببیند که آیا شانسی برای دوباره به میدان رفتن در سری A دارد یا نه.
کیهان ورزشی-
به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت، کریستین اریکسن هافبک تیم فوتبال اینتر که 2 ماه پیش در جریان رقابت‌های یورو 2020 دچار ایست قلبی و به همین دلیل خانه شد، امروز (سه‌شنبه) به شهر میلان برگشت.

بازگشت اریکسن به میلان اما به معنای بازگشت او به تمرینات اینتر و همراهی این تیم در فصل جدید نیست، چرا که ابتدا باید مشخص شود که آیا او می‌تواند بدون دستگاهی که در بدنش برای کنترل ریتم ضربات قلبش نصب شده بازی کند یا نه. طبق قوانین ایتالیا، هیچ بازیکنی که چنین دستگاهی در بدنش نصب باشد، نمی‌تواند در سری A بازی کند و اگر تست‌های پزشکی نشان دهند که برداشتن این دستگاه سلامتی اریکسن را به خطر خواهد انداخت آن وقت او مجبور است سری A را ترک کند و به لیگ‌هایی مانند لیگ برتر انگلیس با اردویژه هلند برود که در آنها منعی برای استفاده از این دستگاه‌ها برای بازیکنان وجود ندارد.

به گزارش گاتزتا؛ در صورتی که مشخص شود اریکسن نیاز به استفاده دایمی از دستگاه کنترل ضربات قلب ندارد، اینتر او را نگه خواهد داشت، حتی اگر لازم باشد که او 6 تا 8 ماه دیگر هم برای اثبات خطرناک نبودن برداشتن این دستگاه صبر کند.

برچسب ها: کریستین اریکسن
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار