فدراسیون فوتبال به دستور شخص مهدی تاج، رئیس فدراسیون، کمیته ویژه‌ای با ریاست محمدرضا ساکت، مدیرکل فدراسیون فوتبال، تشکیل داده که در هفته‌های پایانی لیگ دسته اول آزادگان به قول معروف «مو را از ماست کشیده» و بساط فساد در فوتبال را در این رقابت ها جمع کند.

این کمیته ویژه نظارت در هفته گذشته و ۳ هفته باقی مانده از مسابقات لیگ دسته اول آزادگان ناظران غیر محسوسی به محل رقابت‌های حساس اعزام می‌کند تا تیم‌های پاک و شایسته به لیگ برتر صعود کنند.

بر همین اساس کمیته مورد نظر که شامل افرادی از کمیته‌های اخلاق، انضباطی، داوران، حراست فدراسیون فوتبال و... می‌شود از تمامی مدیران، مربیان، بازیکنان و افراد شاغل در لیگ دسته اول آزادگان خواسته اطلاعات مربوط به تخلفات و فساد در این رقابت‌ها را به دست این کمیته ویژه برسانند.

در این راستا شنیدیم اخباری مبنی بر استفاده یکی از مربیان موفق لیگی از جادوگر ساکن غرب کشور به گوش افراد کمیته ویژه رسیده است. آقای «ف» که چند سالی با برخی مربیان جنوبی همکاری داشت اکنون دو، سه فصلی است که به عنوان دستیار یک مربی موفق فعالیت دارد و در واقع نقش  رابط او با جناب جادوگر را ایفا می‌کند!

این آقای دستیار مدعی است جادوگر موردنظر عامل اصلی موفقیت تیم‌های جنوبی در سال‌های اخیر بوده و بدین روی سرمربی موفق قصه ما بدون اجازه دستیار خود و آقای جادوگر آب نمی‌خورد!

گفته می‌شود عامل اصلی کنار گذاشتن ستاره تیم موفق لیگ یکی، که قبل از عید اتفاق افتاد، ربطی به مسائل فنی نداشت بلکه آقای جادوگر گفته بود طالع او در آن مقطع زمانی به تیم نمی‌خورد و به همین خاطر سرمربی ستاره تیمش را کنار گذاشت!

شنیدیم فدراسیون و کمیته اخلاق به‌شدت پیگیر این موضوع شده و به احتمال زیاد این آقای دستیار برای همیشه و مادام‌العمر از فعالیت در فوتبال محروم می‌شود. جناب سرمربی هم باید خود را برای محرومیت حداقل یک‌ساله آماده کند!