آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - July 17 2019
کد خبر: ۳۷۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
بازیکن اسبق تیم ملی موفق به جذب اسپانسر برای سیاه جامگان شد اما پرونده‌های سنگین بین‌المللی باعث فراری شدن این حامی مالی از این تیم مشهدی شد.

کیهان ورزشی-


خداداد عزیزی برای حمایت از تیم سیاه جامگان که یکی از تیم‌های قدیمی فوتبال خراسان رضوی وارد میدان شد تا بلکه بتواند مانع از فروپاشی و نابودی تیم سیاه جامگان مشهد شود. او هفته گذشته اعلام کرد که اگر موفق به جذب اسپانسر شود سیاه جامگان به حیات خود ادامه خواهد داد در غیر اینصورت این تیم هم منحل خواهد شد.

در ابتدای این هفته یک اسپانسر مالی برای حمایت از سیاه جامگان اعلام آمادگی کرد و گفت  که در صورت حضور خداداد عزیزی از تیم سیاه جامگان حمایت خواهد کرد ولی وقتی مقدمات کار فراهم شد مدیران شرکت اسپانسر پرونده‌های شکایت‌های بین‌المللی سیاه جامگان را دیدند و با توجه به گرانی دلار و یورو این اسپانسر هم قید حمایت از این تیم را زد . ضمن اینکه باشگاه سیاه جامگان ۲۰ پرونده هم در کمیته تعیین وضعیت دارد که ۳-۴ پرونده آن بسیار سنگین است. این در حالی است که تاکنون ۶ امتیاز هم از تیم سیاه جامگان با حکم فیفا کسر شده است.

۳ امتیاز در ابتدای فصل و ۳ امتیاز هم حدود ۱۰ روز پیش از این باشگاه کسر شد. به این ترتیب به نظر می رسد سیاه جامگان به زودی به صورت رسمی منحل می‌شود و لیگ یک باید با ۱۶ تیم به راه خود ادامه بدهد.

پیش از این نیز تیم نفت تهران از لیگ دسته اول کنار گذاشته شده بود.در واقع دو تیم سقوط کرده از لیگ برتر به لیگ یک از جدول این مسابقات نیز کنار گذاشته می‌شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار