آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۰۴ تير ۱۳۹۸ - June 25 2019
کد خبر: ۳۸۴۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱
مسابقات دور ششم شطرنج نابینایان وکم بینایان در دو بخش آقایان و بانوان عصر امروز پیگیری شد و دو مدال طلا در گروه b2 و b3 بانوان در هر دو بخش تیمی و انفرادی برای ایران مسجل شد.
کیهان ورزشی-
در مسابقات دور ششم شطرنج آقایان و در گروه b1 عرفان محمدعلیزاده حریف خود را شکست داد، حسن قدیری و مهدی رومی فرد از حریفان خود شکست خوردند. تیم ایران در این گروه در  رده پنجم قرار دارد و فردا برای کسب مدال برنز تلاش می کند.
در گروه b2 و b3 آقایان، امید کریمی با تساوی ارزشمند در برابر خاشیموف قزاقستانی، در یک قدمی قهرمانی و کسب مدال طلا قرار گرفت. مجید باقری نیز با پیروزی ارزشمند خود تیم ایران را به صدر جدول این گروه باز گرداند. همچنین علیرضا قورچی بیگی از حریف خود شکست خورد. تیم مردان ایران در این گروه فردا برای عنوان قهرمانی به مصاف حریفان خود می رود.
در مسابقات b1 بانوان، لیلا زارعزاده با شکست از حریف خود از کورس قهرمانی باز ماند. ملیحه صفایی و زهرا محمدی راد حریفان خود را شکست دادند. تیم ایران فردا برای مدال برنز بخش تیمی تلاش می کند.
در مسابقات گروه b2 و b3 بانوان، عاطفه نقوی با تساوی در برابر فریبا زنده بودی و فاطمه برقول با پیروزی مقابل حریف خود، صدر جدول را کاملاً از آن ایران کردند. بنابر این، مدال طلای تیمی و انفرادی شطرنج بازان ایران در این گروه قطعی شده است و  هر سه نفر شانس مدالهای دیگر را نیز دارند.
فردا پس از برگزاری دور هفتم مسابقات شطرنج و اهدای مدال، رقابت های بخش سریع آغاز می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار