آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - August 18 2019
کد خبر: ۴۴۶۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
یک نشریه معتبر فرانسوی مدعی شده که کهکشانی‌ها با پیشنهادی خارق‌العاده به دنبال جذب مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن هستند.
کیهان ورزشی-
نشریه فرانس فوتبال در گزارشی نوشته است که باشگاه رئال مادرید که تا چندی پیش گفته می‌شد به خرید نیمار تمایل دارد، اکنون به دنبال هم‌تیمی فرانسوی او، کیلیان امباپه است و برای به دست آوردن وی پیشنهادی عملاً غیرقابل رد آماده کرده است.

طبق گزارش این نشریه معتبر فرانسوی، زیدان با وجود آنکه از مسئولان باشگاه رئال مادرید خواسته خریدهای مانند ادن ازار و پل پوگبا انجام دهند، امیدوار است که بتواند هموطنش را متقاعد کند که پاریس را به مقصد مادرید ترک کند. رقمی که فرانس فوتبال مدعی شده رئال مادرید برای خرید امباپه کنار گذاشته 280 میلیون یوروست که اگر مورد قبول PSG‌ قرار بگیرد، بالاترین رقم ثبت شده برای خرید یک بازیکن در تاریخ فوتبال خواهد بود و رکورد فعلی که با 222 میلیون یورو برای انتقال نیمار از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن است را خواهد شکست.

پاری‌سن‌ژرمن دو سال پیش امباپه را که یکی از آینده‌دارترین بازیکنان دنیای فوتبال است، در حالی در ازای 180 میلیون یورو از موناکو خرید که همان زمان هم زیدان شدیداً این بازیکن فرانسوی را برای پیوستن به کهکشانی‌ها وسوسه کرده بود هرچند او در نهایت به توصیه پدرش در فرانسه ماند.

فرانس فوتبال نوشته است 280 میلیون یورویی که رئال مادرید برای خرید امباپه در نظر گرفته اگرچه نجومی است، اما برای متقاعد کردن مالکان قطری PSG‌ برای فروش ستاره 20 ساله‌شان کافی نیست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار