آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ - July 16 2019
کد خبر: ۴۵۰۸۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
شورای شهر تهران در نظر دارد یکی از خیابان های تهران را به نام ناصر حجازی نامگذاری کند.

کیهان ورزشی-

در هشتمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی شورای شهر تهران در نظر دارد تا ماجرای نامگذاری یک خیابان به نام این پیشکسوت فقید را پیگیری کند. حجت نظری، رییس کمیته ورزش شورای شهر در این باره به ایسنا گفت: زنده یاد ناصر حجاری در دوم خردادماه سال ۱۳۹۰ فوت کرد اما متأسفانه علی‌رغم آنکه از چهره‌های شاخص ورزشی کشور و مورد احترام طرفداران تمامی تیم‌های فوتبال و ورزش دوستان ایرانی است، هیچ اقدامی برای نامگذاری معبر یا فضایی به نام او نشده است. در جلسه قبلی کمیسیون نامگذاری، به این درخواست رسیدگی و بنا شد معابر پیشنهادی دقیق‌تر بررسی شود و در جلسه بعدی در مورد آن تصمیم‌گیری نهایی صورت پذیرد.


وی در پاسخ به این پرسش که کدام خیابان نامش به ناصر حجازی تغییر می کند، عنوان کرد: چند مسیر و معبر پیشنهادی ارائه شده است. در این خصوص رایزنی‌هایی با همسر و خانواده مرحوم حجازی نیز خواهیم کرد و در نهایت گزینه‌های قطعی اعلام می‌شود.


به گفته سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، در نامگذاری معبری به نام این فوتبالیست تناسب آن معبر با نام جدید مورد توجه قرار خواهد گرفت علاوه بر آن حتماً معبر انتخابی جزو معابر اصلی خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار