آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - September 19 2019
کد خبر: ۴۵۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: من باور دارم اگر امروز امام راحل (ره) در میان ما نیست گفتمان امام در جامعه ما حاکم است.
کیهان ورزشی- 

سیدرضا صالحی امیری در نشست صمیمی پیشکسوتان ورزش با سیدحسن خمینی اظهار داشت: وقتی بهرام افشارزاده و جمعی از عزیزان مطلع شدند در چنین روزی میهمان خاص داریم، اظهار خوشحالی کردند که ما در کنار آیت‌الله سیدحسن خمینی باشیم. من باور دارم اگر امروز امام راحل (ره) در میان ما نیست گفتمان امام در جامعه ما حاکم است.

وی افزود: امروز روح امام در این جمع حاضر است؛ بدون شک وجود پربرکت سیدحسن خمینی افتخار بزرگ برای ایرانیان شیعیان و مسلمانان جهان است. 

صالحی امیری در ادامه با اشاره به نقش پیشکسوتان عنوان کرد: اگر امروز ورزش ایران می درخشد و قهرمانان احساس غرور و غیرت دارند به خاطر انسان های بزرگی است که در این سالن جمع شده اند. پیشکسوت یعنی فضیلت، پیشکسوت یعنی جوشش، پیشکسوت یعنی هویت، پیشکسوت یعنی غیرت، پیشکسوت یعنی غرور ملی. پیشکسوتان تاریخ سیار ورزش ایران هستند و ما در تلاش هستیم تاریخ آن‌ها را ثبت کنیم. امیدواریم در آینده نزدیک محصولات این پروژه را به مردم عزیز نشان دهیم.

بهرام افشارزاده رییس انجمن پیشکسوتان هم در این مراسم اظهار داشت: انجمن پیشکسوتان ورزش ایران در طی فعالیت خود ضمن عیادت از پیشکسوتان و دلجویی به دلیل برخی ناملایمات و بی مهری ها در قبال این عزیزان در ایام ماه مبارک رمضان عید نوروز و به مناسبت‌های مختلف از این عزیزان تکریم کرد.

وی افزود: از دیگر فعالیت‌های انجمن می توان به مکاتبه مستمر با صندوق حمایت از قهرمانان و دیگر سازمان‌های دولتی جهت اخذ امتیاز برای پیشکسوتان ورزش ایران اشاره کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار