آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - October 21 2019
کد خبر: ۴۶۰۸۱
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
استرالیایی‌ها به صورت رسمی برای میزبانی از جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۳۴ ابراز تمایل کردند.
کیهان ورزشی-
فدراسیون فوتبال استرالیا اعلام کرد که با اندونزی برای ارائه پیشنهاد میزبانی مشترک از جام جهانی 2034 مذاکراتی داشته است. استرالیایی‌ها پیش از هم برای میزبانی از جام جهانی 2022 پیشنهاد داده بودند، اما پیشنهاد آنها نتوانست نظر سران فیفا را جلب کند و به همین دلیل آنها یک بار دیگر می‌‌خواهند شانس خود را برای میزبانی از این رقابت‌ها امتحان کنند.

فدراسیون فوتبال استرالیا در بیانیه‌ای که برای خبرگزاری رویترز ارسال شده، نوشته است: فدراسیون فوتبال استرالیا تأیید می‌کند که با فدراسیون فوتبال اندونزی درباره امکان ارائه پیشنهاد میزبانی مشترک از جام جهانی 2034 مذاکراتی داشته است. پیشنهاد میزبان مشترک اندونزی - استرالیا همچنین در جلسه اخیر شورای فدراسیون فوتبال آسه آن (انجمن ملل آسیای جنوب شرقی) در لائوس مطرح شد. فدراسیون فوتبال استرالیا از فرصتی که برای ارائه پیشنهاد میزبانی از جام جهانی 2034 به همراه یکی دیگر از اتحادیه‌های عضو، فراهم آمده است استقبال می‌کند.

علاوه بر اندونزی، از دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیا همچون، کامبوج، لائوس، مالزی، میانمار، فیلیپین، سنگاپور، تایلند، ویتنام و برونئی هم به‌عنوان دیگر کشورهایی که ممکن است به صورت مشترک با استرالیا پیشنهاد میزبانی از جام جهانی 2034 را ارائه کنند، نام برده می‌شود.

برچسب ها: جام جهانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها