آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - December 14 2019
کد خبر: ۴۷۱۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
وزارت ورزش عراق خودش را از اتفاقات اخیر در مراسم افتتاحیه مسابقات غرب آسیا 2019 در ورزشگاه کربلا تبرئه کرد و تاکید کرد که دیگر این اتفاق تکرار نخواهد شد.
کیهان ورزشی- 

وزرات ورزش و جوانان عراق در پی مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی فوتبال غرب آسیا 2019 در ورزشگاه بین المللی کربلا خواهان دوری از اتهامات و درگیری ها در صفحات مجازی شد و این اتفاق رخ داد عذرخواهی کرد.

وزارت ورزش و جوانان عراق در پی حضور بانوان بدون حجاب در مراسم افتتاحیه این مسابقات در شهر مقدس کربلا در بیانیه اش گفت: آنچه در مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی غرب آسیا در کربلا رخ داد اصلا با قصد و غرض نبود. وزارت و فدراسیون فوتبال هر دو به شرکت اجرا کننده این مراسم تاکید کرده بودند که این مراسم نباید چیزی داشته باشد که به حرمت آستان مقدس کربلا خدشه وارد شود.

در ادامه بیانیه آمد: در آینده با هماهنگی های انجام شده با مسئولان تلاش می شود تا در هر رویداد بین المللی ورزشی که کربلا میزبانش باشد هیچ اتفاقی رخ ندهد که قداست شهر زیرسوال برود.

در این مراسم چندین زن بدون حجاب اسلامی ظاهر شدند و به رقص و پایکوبی پرداختند که با اعتراض مردم در صفحات مجازی رو به رو شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار