اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - July 10 2020
کد خبر: ۴۹۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
پس از مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخپوشان در فاصله ۴ روز مانده تا دیدار برابر نفت مسجدسلیمان تمرین فردای این تیم را تعطیل کرد
کیهان ورزشی-

گابریل کالدرون در فاصله ۴ روز مانده به دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان تصمیم گرفت تمرین تیمش را تعطیل کند. تمرین فردا (دوشنبه) سرخپوشان در حالی تعطیل است که آن‌ها نسبت به وضعیت مالی خود در این باشگاه ناراحت هستند.

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس پیش از بازی مقابل ماشین‌سازی تبریز به اعضای تیمش قول پرداخت بخشی از قراردادشان در ۱۰ روز آینده را داد که در حال حاضر نزدیک به ۳ هفته از آن روز می‌گذرد و هنوز پرداختی به سرخپوشان انجام نشده است.
بازیکنان پرسپولیس بار‌ها کالدرون را در جریان مشکلات مالی‌شان قرار داده‌اند و این مربی هم در جلسه اخیرش با انصاری‌فرد باز هم پیگیر مطالبات کادرفنی و شاگردانش شده بود.
تعطیلی تمرین فردای سرخپوشان هم به دنبال اعتراض دوباره بازیکنان این تیم به مسائل مالی بوده و به نظر می‌رسد شاگردان کالدرون تا زمان دریافت مطالبات‌شان قصد شرکت در تمرینات را نداشته باشند.
نکته جالب توجه اینکه جلسه فنی روز گذشته (یکشنبه) سرخپوشان هم تحت تاثیر مشکلات مالی قرار گرفت و بازیکنان مدام در مورد مشکلات مالی صحبت می‌کردند که کالدرون هم در واکنش به این مسئله گفت؛ از بدقولی‌های باشگاهش کم مانده که شاخ در بیاورد!
برخی از بازیکنان جوان پرسپولیس نیز در صحبت با بزرگتر‌های تیم‌شان مدعی شده‌اند که حتی پول کرایه ماشین برای آمدن به تمرین هم ندارند.


برچسب ها: پرسپولیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار