اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ - July 06 2020
کد خبر: ۵۰۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت که گل دوم سپاهان به استقلال آفساید نبوده است.
کیهان ورزشی-

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت ممبینی درباره برگزاری نشست کمیته داوران اظهار داشت: این جلسه با حضور حسین عسگری، محمد فنایی، مسعود مرادی و دانیال مرادی برگزار و عملکرد داوران و صحنه‌های حساس داوری در بازی‌های هفته‌های یازدهم، دوازدهم لیگ برتر و مرحله یک هشتم جام حذفی توسط گروه آنالیز مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

وی درباره عملکرد داوران در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال گفت: در مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر شاهد قضاوت خوبی از داوران بودیم و تنها در یک دیدار ایراداتی وجود داشت که به داور بازی نیز گوشزد شد. در بقیه بازی‌ها مشکل خاصی نداشتیم.

ممبینی اضافه کرد: در بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی خوشبختانه شاهد اشتباه تاثیرگذاری از سوی داوران نبودیم. عملکرد داوران به گونه‌ای بود که تاثیری در نتیجه این مسابقات نداشت.

رئیس کمیته داوران درخصوص قضاوت داوران در هفته دوازدهم لیگ برتر تصریح کرد: مهمترین اتفاقی که در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال رخ داد. دیدار سپاهان و استقلال بود که داور مسابقه می‌بایست یک پنالتی به سود تیم استقلال اعلام می‌کرد که متاسفانه از سوی تیم داوری تشخیص داده نشد.

وی افزود: همچنین گل دوم تیم سپاهان که برخی از کارشناسان داوری معتقد بودند در شرایط آفساید به ثمر رسید. پس از بازبینی گروه آنالیز، مشخص شد بازیکن مهاجم سپاهان که با توپ بازی می‌کند با مدافع ماقبل آخر در یک راستا بوده و در وضعیت آفساید نبوده است لذا تصمیم کمک‌داور مبنی بر ادامه بازی کاملا صحیح بوده است.

ممبینی خاطرنشان کرد: از تیم‌ها درخواست داریم همچنان مثل گذشته نهایت همکاری را با تیم داوری داشته باشند تا آنها بتوانند در شرایط مطلوب و با تمرکز بیشتری بازیها را قضاوت کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار