کیهان ورزشی ، سال نو را به خوانندگان عزیز تبریک می گوید       

شماره آینده مجله کیهان ورزشی ، شنبه 23 فروردین ماه 1399 منتشر خواهد شد

      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - April 02 2020
کد خبر: ۵۲۹۲۹
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، باشگاه شهر خودرو را از دو پنجره نقل و انتقالاتی و دو بازیکن تیم فوتبال این باشگاه را چهار ماه محروم کرد.
کیهان ورزشی-
 به نقل از سایت رسمی فداسیون فوتبال، با توجه به شکایت باشگاه نساجی مازندران از باشگاه شهر خودرو مشهد، کمیته وضعیت فدراسیون، رأی خود را به شرح زیر صادر کرد:

1- باشگاه شهرخودرو از ثبت قرارداد با هر بازیکن جدیدی (اعم از بازیکن داخلی و بین‌المللی) به مدت دو دوره زمانی کامل و متوالی نقل و انتقالات، محروم می‌گردد.

2-  حسن جعفری به محرومیت چهار ماه از شرکت در بازی‌های رسمی (اعم از باشگاهی و ملی) محکوم می‌گردد.

3- میلاد سرلک به محرومیت چهار ماه از شرکت در بازی های رسمی (اعم از باشگاهی و ملی) محکوم می‌گردد.

4- حسن جعفری و باشگاه شهر خودرو با توجه به توافق طرفین وفق بند 7 ماده 6 قرارداد مورخ 98/04/09 باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی و آقای حسن جعفری و همچنین مستنداً به بند 3 ماده 18 مقررات نقل‌ و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان، متضامناً به پرداخت مبلغ 42 میلیارد و 500 میلیون ریال (معادل 5 برابر مبلغ قرارداد) بابت غرامت، مبلغ 5 میلیون و 450 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان و مبلغ 921 میلیون و 50 هزار ریال مابه‌التفاوت بابت هزینه دادرسی در حق فدراسیون  فوتبال محکوم می‌گردند.

5- میلاد سرلک و باشگاه شهرخودرو  وفق بند 7 ماده 6 قرارداد مورخ 98/04/09 باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی و آقای حسن جعفری و همچنین مستنداً به بند 3 ماده 18 مقررات نقل‌ و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان، متضامناً به پرداخت مبلغ 35 میلیارد ریال (معادل 5 برابر مبلغ قرارداد) بابت غرامت، پرداخت مبلغ 5 میلیون و 450 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان و مبلغ 757 میلیون و 550 هزار ریال مابه‌التفاوت بابت هزینه دادرسی در حق فدراسیون  فوتبال محکوم می‌گردند.

6- بدیهی است در صورت عدم پرداخت محکوم‌به در مهلت مقرر، مجازات یا مجازات‌های مقرر در ماده 89 مقررات انضباطی و ماده 13 مقررات نقل‌ و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان نسبت به محکوم‌علیه، اعمال خواهند شد.

رأی صادره به مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، قابل تجدید نظرخواهی است

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار