اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - July 11 2020
کد خبر: ۵۵۸۸۵
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸
سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد این کمیته همیشه استقلال داشته و همچنان این استقلال را حفظ خواهد کرد.
کیهان ورزشی-

ابوالفضل حسن‌زاده محمدی درباره بررسی دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال توسط کمیته انضباطی گفت: گزارش‌ها به کمیته ارسال شده و در جلسه با اعضا تصمیم می‌گیریم افراد دفاعیه‌های خود را ارسال کنند، یا اینکه در جلسه حضور یابند. کسانی که گزارش‌ها علیه آنهاست یا سایر افراد ممکن است به این نشست دعوت شوند.

وی درخصوص اینکه انتظار می‌رود برخورد شدیدی با این حاشیه‌ها انجام شود، گفت: اگر گزارشی به کمیته انضباطی برسد، به اتفاقات رسیدگی می‌کند. حتماً ناظر ویژه‌ای برای دیدارها معرفی می‌کنیم و بر اساس گزارش‌ها به اتفاقات رسیدگی خواهیم کرد. تصمیمات تکمیلی هم خواهیم داشت، اما مسابقات هنوز یک هفته شروع شده است. می‌توانیم از حداکثر پتانسیل خود در مقررات استفاده کنیم.

سرپرست کمیته انضباطی در پاسخ به این پرسش که قرار است چه کسانی به جلسه این کمیته دعوت شوند، تصریح کرد: این گزارش حالت محرمانه دارد و اگر فرآیند تحقیق تکمیل شود، مشخص می‌کنیم نیاز به حضور افراد در کمیته انضباطی است یا خیر.

حسن زاده درباره اینکه فرهاد مجیدی به سیدعلی داور بازی گفته «من ویلا ندارم تا به تو بدهم»، خاطرنشان کرد: ما حق نداریم متن گزارش را افشا کنیم.

وی در مورد اینکه استقلال ارکان قضایی فدراسیون فوتبال در اساسنامه جدید چگونه است، گفت: کمیته انضباطی همیشه استقلال داشته و خواهد داشت. بقیه ارکان فدراسیون خارج از صلاحیت و اختیار ماست.

سرپرست کمیته انضباطی درباره برخورد با بازیکنان اظهار داشت: این دفاعیه ارسال شده و در شُرُف تصمیم‌گیری است. به برخی بازیکنان که اظهار نظرهایی داشته‌اند، ابلاغیه ارسال شده تا دفاعیه خود را بفرستند و تصمیمات گرفته شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها