اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.i دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - December 04 2020
کد خبر: ۵۹۵۴۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان با حمایت از سعید آذری خواستار افزایش روحیه نقدپذیری مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شد.
کیهان ورزشی- 

به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، علی محمدی در خصوص رای صادر شده از سوی کمیته اخلاق و محرومیت موقت سعید آذری، اظهار داشت: بنده نیز از شنیدن این خبر متعجب شدم و واقعاً بابت این برخوردها با چهره های ارزشمند فوتبال متاسف هستم. کارنامه و خدمات آقای آذری طی سالیان متمادی حضور در فوتبال کشور بر کسی پوشیده نیست و ما طی یک سال حضورشان در استان خوزستان شاهد زحمات دلسوزانه ایشان در باشگاه فولاد هستیم.
رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در ادامه افزود: قطعاً اینگونه رفتارها پاسخ مناسبی به آقای آذری نیست که سالها تلاش برای ورزش کشور را در کارنامه دارند. باید افسوس خورد که چرا و چگونه با افراد خبره و باتجربه ای که به درستی به عنوان سرمایه های ما در ورزش و مدیریت ورزشی کشور شناخته می شوند، برخورد می کنیم. کجای آموزه های دینی ما یا در کدام گوشه از دنیا از پیشکسوتانی که عمر و زندگی شان را صرف خدمت به جوانان کشور خود کرده اند اینچنین قدردانی می شود؟
علی محمدی در پایان خواستار تقویت روحیه نقدپذیری مدیران ارشد فوتبال شد و گفت: چرا فضا را به سمتی برده اید که اجازه نقد را از کنشگران اصلی حوزه ورزش گرفته اید؟ براستی فوتبال ایران چه منفعتی از این فضای بسته خواهد داشت؟ من معتقدم که هرچه آقای آذری گفته تنها بر سر دلسوزی ایشان برای فوتبال کشورمان بوده و واکنش چهره های اصیل فوتبال پس از رای عجیب کمیته اخلاق برترین دلیل برحق بودن دیدگاه های ایشان است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار