اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - March 02 2021
کد خبر: ۶۱۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به دربی تهران پرداخت.
کیهان ورزشی- 

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به اتفاقات فوتبالی روز گذشته در منطقه آسیای مرکزی و جنوبی پرداخت که بخشی از آن به بازی دربی ایران پرداخت.

سایت AFC درباره این دیدار نوشت: گل تساوی و ثانیه های پایانی استقلال بوسیله مهدی قایدی باعث شد تا استقلال از شکست در دربی تهران نجات پیدا کند و به یک امتیاز بازی برسد. پرسپولیس هم با این مساوی چهارمین تساوی متوالی اش را تجربه کرد.

استقلال در این دیدار در آغاز بازی گلزنی ارسلان مطهری پیش افتاد اما پرسپولیس به بازی برگشت.  پرسپولیس در دقیقه 51 بازی بوسیله مهدی عبدی گل تساوی را به ثمر رساند و بعد 15 دقیقه گل دوم خود را بوسیله وحید امیری زد تا جلو بیفتد. فینالیست لیگ قهرمانان آسیا 2020 در آستانه اولین پیروزی خود از ماه نوامبر تا کنون بود ولی در دقایق پایانی گل تساوی استقلال بوسیله مهاجم 22 ساله به ثمر رسید پرسپولیس با داشتن چند بازی معوقه در رده هشتم جدول لیگ ایران جای بگیرد.

گل قایدی استقلال را از شکست مقابل پرسپولیس نجات داد اما پیروز نشدن استقلال در دربی به این معنی بود که آنها صدر جدول را از دست دادند. صنعت نفت آبادان که مقابل نساجی به پیروزی رسیده بود با 21 امتیاز صدرنشین ماند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار