اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - March 03 2021
کد خبر: ۶۲۲۹۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
سرمربی نساجی گفت: چیزی که امروز دیدید نقطه شروع امیدوار کننده برای آینده نساجی است و قطعا تیم‌مان را ترمیم خواهیم کرد و روزهای آینده می‌تواند برای نساجی بهتر باشد.
کیهان ورزشی-

مجید جلالی پس از شکست نساجی مقابل استقلال اظهار کرد: تحول خوبی که این بازی داشت در ترکیب ما اتفاق افتاد و از 5 بازیکنی استفاده کردیم که برای اولین بار در ترکیب ثابت داشتند بازی می‌کردند. دفاع چپ و دروازبان‌مان برای اولین بار در لیگ برتر بازی می‌کردند و این می‌تواند یک نقطه امیدوار کننده برای ما و برای نساجی باشد. آن چیزی که به خاطرش ناراحت و غمگین هستم این است که بچه‌ها آنقدر زحمت کشیدند که شایسته امتیاز باشد اما متاسفانه با یک شوت شکست خوردیم و دیگر هیچ اندوخته‌ای از این بازی نداریم.

او ادامه داد: می‌خواهم به هواداران‌مان بگویم که چیزی که امروز دیدید نقطه شروع امیدوار کننده برای آینده نساجی است و قطعا تیم‌مان را ترمیم خواهیم کرد و روزهای آینده می‌تواند برای نساجی بهتر باشد. من سعی کردم آن ظرفیت‌های نهفته‌ای که در پایه نساجی وجود دارد را شناسایی کنم و امروز دیدید که سه نفر از بچه‌های پایه در تیم بازی کردند و این خیلی خوب است.

جلالی اضافه کرد: یه کاری که بچه‌ها انجام دادند خوشبین و امیدوار هستم. اثرات کار دو هفته‌ای‌مان را در زمین دیدیم و خلاقیت یک بازیکن حریف روی یک شوت از راه دور باعث شد نتیجه را واگذار کنیم. در نیمه اول دو شانس خیلی خوب برای گلزنی هم داشتیم و از آن چیزی که انجام شده راضی و ممنون هستم و به آن‌ها می‌گویم که امیدوار باشید. به طور قطع آینده برای ماست و جای نگرانی نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار