اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - April 15 2021
کد خبر: ۶۲۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا مدعی شد تیمش در دیدار مقابل پرسپولیس مالک زمین بوده و این تیم را تحت فشار گذاشته است.
کیهان ورزشی-
 ابراهیم صادقی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بازی خیلی خوبی از جانب تیم ما بود. به غیر از صحنه‌ای که خوب شروع نکردیم و گل خوردیم، غالب زمان بازی در اختیار ما بود. فکر کنم کمترین تیمی بوده است که در چند سال اخیر پرسپولیس را تحت فشار گذاشته باشد و مالک زمین باشد، اما ما این کار را انجام دادیم.

وی افزود: پیشرفت خیلی خوبی نسبت به فصل گذشته داشتیم. در بازی آخر فصل گذشته که 3 بر صفر از پرسپولیس شکست خوردیم، حتی نمی‌توانستیم توپ را از این تیم بگیریم، اما امسال توانستیم در آزادی پرسپولیس را تحت فشار بگذاریم. دو موقعیت خوبی داشتیم که یکی از آنها شرایطی بهتر از موقعیت سیدجلال حسینی داشت. پرسپولیس نیز در ضدحمله موقعیت‌هایی داشت، اما باید به بازیکنانم به خاطر تلاش و فوتبالی که بازی کردند، تبریک بگویم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: باید یاد بگیریم از تک موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم و به گل برسیم. در شروع نیمه‌های اول و دوم موقعیت داشتیم که در یکی از صحنه‌ها در نیمه دوم حامد لک جا مانده بود و دروازه خالی را گل نکردیم. در پنج دقیقه آخر سه فوروارده بازی کردیم تا پرسپولیس را تحت فشار بگذاریم. البته حریف بازیکنان باتجربه‌ای دارد و آنها بازی را کنترل کردند. قطعاً در آینده می‌توانیم با این روشی که بازی می‌کنیم، نتیجه بگیریم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار