اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
آخرین اخبار از ورزش ایران و جهان را در سایت www.kayhanvarzeshi.ir بخوانید
      
PDF نسخه کامل مجله
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - April 15 2021
کد خبر: ۶۳۶۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۸
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: تا زمانی که بحث قرنطینه مطرح نشود بازی ها متوقف نمی شود و امیدوارم با برگزاری مسابقات شادی و نشاط را به خانه‌ها ببریم.
کیهان ورزشی-

سهیل مهدی در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: همانطور که می‌دانید شهرهای قرمز با رعایت شدید‌ها رقابت‌ها را برگزار می‌کنند، ستاد مبارزه با کرونا هم امروز این امر را تائید کرده است. تا زمانی که بحث قرنطینه مطرح نشود بازی ها متوقف نمی شود و امیدوارم شادی و نشاط را به خانه‌ها ببریم.

وی در خصوص برگزاری بازی ها در شهرهای قرمز گفت: ما سابقه داشتیم در شهرهای قرمز رقابت‌ها را برگزار کنیم و اتفاقا بازی ها با سرعت خوبی بدون توقف برگزار شده است.

وی در خصوص اینکه برنامه ریزی برای جام حذفی و لیگ برتر که با مسابقات دیگر تداخل پیدا کرده است و سازمان لیگ چه برنامه‌ای برای بهتر برگزار شدن این مسابقات دارد گفت: برنامه مسابقات به ما تحمیل شده چون تیم ملی بازی های مهمی دارد و باشگاه‌ها هم در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند. ما باید مسابقات را به هر شکلی برگزار کنیم. البته سعی ما این است که تیم ها را زیاد خسته نکنیم. امیدوارم مردم کمک کنند کرونا با آرامش مردم مهار شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار