14 آگوست (23 مرداد) |
|||||
رشته ورزشی |
ساعت |
توضیحات |
|||
15 آگوست (24 مرداد) |
|||||
هندبال |
شروع از: 11 |
ایران ـ مالزی ( مردان ) |
|||
فوتبال |
شروع از: 16 |
ایران ـ عربستان ( ورزشگاه wibawa – mukti ) |
|||
17 آگوست (26 مرداد) بازگشت آزادگان به میهن اسلامی |
|||||
هندبال |
شروع از: 16 |
ایران ـ قطر |
|||
فوتبال |
شروع از: 16 |
ایران ـ کره شمالی |
|||
18 آگوست (27 مرداد) روز اول بازی های آسیایی افتتاحیه |
|||||
19 آگوست (28 مرداد) شهادت امام محمد باقر (ع) |
|||||
تیراندازی |
شروع از: 9 |
مقدماتی و فینال 10 متر تفنگ بادی میکس مقدماتی تراپ مردان و زنان |
|||
شنا |
شروع از: 9 تا 16 |
200 متر آزاد: 1- علیرضا یاوری |
|||
تکواندو |
شروع از: 9 تا 16 |
( پومسه ) مقدماتی و فینال تیمی و انفرادی مردان و زنان |
|||
کشتی آزاد |
شروع از: 13 مقدماتی عصر از 21-19 |
مقدماتی تا فینال اوزان 1- 86 حسن یزدانی 2- 74 مصطفی حسین خانی 3- 54 حسن مرادقلی 6- 57 رضا اطری 5- 97 علیرضا گودرزی |
|||
ووشو |
شروع از: 9 تا 13 تالو شروع از: 19:30 تا 21:30 ساندا |
تالو مردان و زنان: 1- هانیه رجبی 2- فاطمه حیدری 3- زهرا کیانی مقدماتی ساندا مردان و زنان |
|||
قایقرانی ـ روئینگ |
شروع از: 9 تا 12 |
قایقرانی رویینگ تک نفره سنگین: 1-مجتبی شجاعی 2- مهسا جاور دو نفره روئینگ سنگین آقایان: 1-محسن شادی 2-عادل حبیبیان دو نفره روئینگ سنگین بانوان: 1-پرسیا احمدی 2- مریم کرمی 4 نفره سبک وزن بانوان: 1- مهسا جاور 2- مریم امیدی پارسا 3- مریم کرمی 4- نازنین رحمانی |
|||
شمشیربازی |
شروع از: 9 اپه مردان شروع از: 18 سابر زنان |
سابر انفرادی زنان و اپه انفرادی مردان مردان انفرادی: 1- محمد اسماعیلی 2- محمد رضایی سابر زنان انفرادی: 1- نجمه سازنچیان 2- فایزه رفیعی |
|||
سپک تاکرا |
شروع از: 12 تا 15 |
مقدماتی ماده (team event) ایران ـ اندونزی |
|||
کبدی |
شروع از: 9 |
مرحله گروهی مردان و زنان |
|||
والیبال ساحلی |
|
هنوز قرعه کشی اعلام نشده |
|||
20 آگوست (29 مرداد) |
|||||
تیراندازی |
شروع از: 8:30 تا 16 |
مقدماتی و فینال تفنگ 10متر مردان و زنان روز دوم و فینال تراپ آقایان و بانوان |
|||
دوچرخه سواری |
شروع از: 10 تا 15 |
کوهستان (دانهیل) مقدماتی تا فینال: 1- حسین زنجانیان |
|||
تکواندو |
شروع از: 9 تا 12 مقدماتی شروع از: 16 تا 19 نیمه نهایی و نهایی |
1- 58- فرزان عاشورزاده 2- 53 - الهه شیدانی 3- 67- ملکیا میرحسینی |
|||
کشتی آزاد |
شروع از: 13 شروع از: 19 |
وزن 125 کیلوگرم : 1- پیوند هادی |
|
ووشو |
شروع از: 6:30 تالو شروع از: 17 ساندا |
1- فاطمه حیدری 2- هانیه رجبی |
|
قایقرانی ـ روئینگ |
شروع از: 9 تا 12 |
تک نفره سبک وزن مردان: 1- محسن شادی تک نفره سبک وزن زنان: 1- نازنین ملایی دو نفره سبک وزن مردان: 1- امیرحسین محمود پور 2- رضا قهرمانی دو نفره سبک وزن زنان: 1- نازنین رحمانی 2- مریم امیدی پارسا چهار نقره سبک وزن مردان: 1- بهمن نصیری 2- مجتبی شجاعی 3- مسعود محمدی 4- سیاوش سعیدی |
|
شمشیربازی
|
شروع از: 9 تا 16 شروع از: 18 نیمه نهایی و فینال |
سابر مردان انفرادی: 1- محمد اسماعیلی 2- محمد رضایی سابر دختران انفرادی: 1- نجمه سازنچیان 2- فائزه رفیعی |
|
ژیمناستیک |
شروع از: 13 |
مقدماتی تیمی |
|
سپک تاکرا |
شروع از: 9 تا 12 |
ماده (team event) ایران ـ هند |
|
پاراگلایدر |
شروع از: 8 تا 17 |
|
|
کبدی |
شروع از: 9 |
مرحله گروهی |
|
سوارکاری |
شروع از: 8 تا 15 |
درساژ: 1- لیتا سهیلا سهی |
|
هندبال |
شروع از: 14 |
در صورت صعود |
|
والیبال ساحلی |
شروع از: 9:30 |
|
|
فوتبال |
شروع از: 16 |
ایران ـ میانمار |
|
21آگوست (30 مرداد) روز عرفه – روز نیایش |
|||
تیراندازی |
شروع از: 9 تا 17 |
مقدماتی و فینال تفنگ 50متر سه وضعیت مقدماتی و فینال تپانچه بادی 10مترمردان مقدماتی و فینال میکس تراپ |
|
شنا |
شروع از: 9 |
50 متر ازاد 1- سینا غلامپور 2- بنیامین قعله حسنلو |
|
تکواندو |
شروع از: 9 تا 14 مقدماتی شروع از: 15 تا 18 نیمه نهایی و نهایی |
1- 57- پریسا جوادی 2- 80+ سعید رجبی 3- 67+ زهرا پور اسماعیلی |
|
کشتی فرنگی |
شروع از: 13 |
اوزان: 60 و 67 کیلوگرم : 1- مهرداد مردانی 2- محمدرضا گرایی |
|
ووشو |
شروع از: 6:30 تالو شروع از: .... عصر ساندا |
1- زهرا کیانی |
|
قایقرانی |
شروع از: 9 تا 17:30 شروع از: 10 تا 17 |
کانواسلالوم: 1- شقایق سید یوسفی 2- محمد مهدی کنارنگ کایاک اسلالوم : 1- رکسانا رزاقیان 2- امیر محمد فتاح پور |
|
شمشیربازی |
شروع از: 9 تا 16 شروع از: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال |
اپه انفرادی زنان فلور مردان |
|
سپک تاکرا |
شروع از: 15 تا 18 |
در صورت یک برد در دو بازی قبل |
تیروکمان |
شروع از: 8 شروع از: 13 |
ریکرو زنان ریکرو مردان |
بسکتبال |
شروع از: 15 تا 21 |
سه نفره |
دوچرخه سواری |
شروع از: 9 تا 11 بانوان شروع از: 13 تا 15 مردان |
کوهستان 1- فرانک پرتو آذر 2- فراز شکری 3- محمد پورشریف |
پاراگلایدر |
شروع از: 8 تا 17 |
|
کبدی |
شروع از: 9 |
مرحله گروهی |
سوارکاری |
شروع از: 8 تا 15 |
درساژ انفرادی: 1- لیتا سهیلا سهی |
والیبال ساحلی |
|
|
22 آگوست (31 مرداد ) عید سعید قربان |
||
تیراندازی |
شروع از: 9 تا 16 |
مقدماتی و فینال تپانچه 25 متر بانوان مقدماتی و فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان |
شنا |
شروع از: 9 |
100 متر پروانه: 1- مهدی انصاری 2- علیرضا یاوری 100 متر قورباغه: 1- مهدی انصاری |
تکواندو |
شروع از: 10 تا 12 مقدماتی شروع از: 16 تا 18 نیمه نهایی و نهایی |
1- 63- میرهاشم حسینی 2- 80- مهدی خدابخشی |
کشتی فرنگی |
شروع از: 13 |
اوزان 77 و 87 و 97 و 130 کیلوگرم 1- 77 محمد علی گرائی 2- 85 حسین نوری 3- 97 علی اکبر حیدری 4- 130 بهنام مهدیزاده |
ووشو |
شروع از: 6:30 |
ساندا نیمه نهایی |
قایقرانی |
شروع از: 10:30 تا 17:30 شروع از : 10 تا 17 |
نیمه نهایی و فینال کایاک اسلالوم آقایان نیمه نهایی و فینال کانو اسلالوم بانوان (روئینگ) |
شمشیربازی |
شروع از: 9 تا 17 شروع از: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال |
تیمی سابر زنان تیمی اپه مردان |
ژیمناستیک |
شروع از: 14 |
|
سپک تاکرا |
شروع از: 12 تا 15 |
فینال ماده team event |
تیروکمان |
شروع از: 8:30 شروع از: 13 |
کامپوند زنان کامپوند مردان |
بسکتبال |
شروع از: 15 تا 21 |
3نفره |
هندبال |
شروع از: 18 |
(در صورت صعود) |
دوچرخه سواری |
شروع از: 10 تا 13 |
استقامت جاده زنان: 1- سمیه یزدانی |
والیبال |
شروع از: 16:30 |
ایران ـ پاکستان (کورت 2 ) |
پاراگلایدر |
شروع از: 9 تا 17 |
|
کبدی |
شروع از: 9 |
مرحله گروهی مردان و زنان |
بسکتبال |
شروع از: 12:30 |
ایران – امارات ( 5 نفره ) |
23 آگوست ( 1 شهریور ) روز پزشک |
شنا |
شروع از: 9 |
50 متر پروانه: 1- مهدی انصاری 100 متر آزاد: 1- سینا غلامپور 2- بنیامین قعله حسنلو |
تکواندو |
شروع از: 9 تا 12 مقدماتی شروع از: 15 تا 17 نیمه نهایی ونهایی |
1- 49- ناهید کیانی 2- 68- امیر محمد بخشی |
ووشو |
شروع از: 6:30 |
فینال |
قایقرانی |
شروع از: 9 تا 12 شروع از: 10 تا 17 |
نیمه نهایی و فینال کانو اسلالوم آقایان نیمه نهایی و فینال کانو اسلالوم بانوان روئینگ ـ فینال گروه A |
اسکواش |
شروع از: 10 شروع از : 16 |
یک شانزدهم و یک هشتم نهایی انفرادی مردان و زنان |
بدمینتون |
شروع از: 12 |
دور اول انفرادی مردان |
شمشیربازی |
شروع از: 9 تا 17 شروع از: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال |
فلور تیمی زنان سابر تیمی مردان |
ژیمناستیک |
شروع از: 13:30 |
|
پنجاک سیلات |
شروع از: 8:30 |
ایران در ده وزن مردان و زنان نماینده دارد |
تیروکمان |
شروع از: 8 شروع از: 8:50 شروع از : 14:40 شروع از : 16:40 |
ریکرو زنان ریکرو مردان نیمه نهایی زنان نیمه نهایی مردان |
فوتبال |
شروع از: 19:30 |
( در صورت صعود ) مرحله یک هشتم نهایی |
کوهنوردی |
شروع از: 5:30 |
|
دوچرخه سواری |
شروع از: 10 تا 14 |
استقامت جاده مردان: 1- آروین معظمی گودرزی 2- مهدی سهرابی 3- میرصمد پور سیدی 4- سعید صفرزاده 5- بهنام آرین |
والیبال سالنی و ساحلی |
شروع از: 9:30 |
|
پاراگلایدر |
شروع از: 8 تا 17 شروع از : 9 تا 21 توزیع مدال |
|
کبدی |
شروع از: 10 |
نیمه نهایی مردان و زنان |
سوارکاری |
شروع از: 8 تا 12 |
درساژ انفرادی فینال: 1- لیتا سهیلا سهی |
24 آگوست (2 شهریور ) آغاز هفته دولت |
||
تیراندازی |
شروع از: 9 فینال : شروع از: 13 |
مقدماتی و فینال تپانچه بادی 10متر زنان |
شنا |
شروع از: 9 شروع از: 11:30 شروع از: 18:30 |
50 متر قورباغه: 1- مهدی انصاری 4 در100 متر مختلط تیمی |
قایقرانی |
شروع از: 9 تا 12 روئینگ
شروع از: 12 بادبانی |
فینال تک نفره و دو نفره سبک وزن آقایان و بانوان روئینگ: بادبانی: 1- محمد جامی نصب 2- نیما رهبری |
اسکواش |
شروع از: 14 تا 18 |
یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان |
وزنه برداری |
شروع از: 11 |
گروه A 85 کیلوگرم 1- علی مکوندی |
بدمینتون |
شروع از: 12 شروع از: 18 |
دور اول انفرادی زنان انفرادی مردان |
بوکس |
شروع از: 11:30 |
49- امید احمدی صفا |
شمشیربازی |
شروع از: 9 تا 17 شروع از: 18 تا 20 نیمه نهایی و فینال |
اپه تیمی زنان فلور تیمی مردان |
ژیمناستیک |
شروع از: 16 |
|
جوجیتسو |
شروع از: 8 |
اوزان: 1- 49- ناهید پیرهادی 2- 56- مهران ستار 3- 69- امیرحسین خادمیان |
پنجاک سیلات |
شروع از: 6:30 |
ایران در ده وزن مردان و زنان نماینده دارد |
تیروکمان |
شروع از: 8 شروع از: 10 |
میکس ریکرو میکس کامپوند |
بسکتبال |
شروع از: 15 تا 21 |
سه نفره |
فوتبال |
شروع از: 16 |
( در صورت صعود ) مرحله یک هشتم نهایی |
هندبال |
شروع از: 18 |
(در صورت صعود) |
کوهنوردی |
شروع از: 6:30 |
|
دوچرخه سواری |
شروع از: 9 تا 11 بانوان شروع از: 14 تا 16 آقایان |
جاده ؛ تایم تریل انفرادی مردان و زنان 1- سمیه یزدانی 2- آروین معظمی گودرزی |
والیبال ساحلی |
- |
|
کبدی |
شروع از: 17 |
فینال مردان و زنان |
سوارکاری |
شروع از: 8 تا 12 |
رویداد 3 روزه – تیمی درساژ 1- طوفان ترابی |
والیبال |
شروع از: 9 |
ایران ـ مغولستان ( کورت 2 ) |
تیراندازی |
شروع از: 9 تا 17 |
مقدماتی اسکیت مردان |
25 آگوست (3 شهریور ) |
||
قایقرانی |
شروع از: 12 |
بادبانی: 1-محمد جامی نصب 2- نیما رهبری |
اسکواش |
شروع از: 14 |
نیمه نهایی انفرادی مردان و زنان |
وزنه برداری |
شروع از: 11:30 |
گروه A 94 کیلوگرم 1- سهراب مرادی 2- کیانوش رستمی |
بدمینتون |
شروع از: 13 شروع از:18 |
دور دوم انفرادی زنان دور دوم انفرادی مردان |
دوومیدانی |
شروع از: 11:10 شروع از: 18:30 شروع از: 19 شروع از: 20 |
مقدماتی 400 متر مردان : 1- علی خدیور پرتاب وزنه : 1- علی ثمری 2- شاهین مهردلان مقدماتی 100 متر مردان : 1- حسن تفتیان نیمه نهایی 400 متر : 1- علی خدیور |
جوجیتسو |
شروع از: 8 |
اوزان 1- 62- نسیم محمدی 2- 62- احمد عیدی 3- 94- مسعود جلیلوند |
کاراته |
شروع از: 6:30 |
کومیته 1- 84+ سجاد گنج زاده 2- 68+ حمیده عباسعلی |
پنجاک سیلات |
شروع از: 6:30 |
ایران در ده وزن مردان و زنان نماینده دارد |
تیروکمان |
شروع از: 8 ریکرو تیمی زنان شروع از : 8:55 ریکرو تیمی مردان |
ریکرو تیمی مردان و زنان ( تا نیمه نهایی) |
بسکتبال |
شروع از: 12:30 سه نفره: شروع از: 15 تا 21 |
5 نفره ؛ سه نفره ایران - سوریه مردان |
کوهنوردی |
شروع از: 6:30 |
|
واترپلو |
شروع از: 10 |
ایران ـ سنگاپور |
والیبال |
شروع از: 9:30 |
مرحله پلی آف والیبال ساحلی |
سوارکاری |
شروع از: 9 تا 12 |
مسابقات صحرایی: 1- طوفان ترابی |
26آگوست ( 4 شهریور ) روز کارمند |
||
تیراندازی |
شروع از: 9 تا 14 فینال: شروع از 16 |
روز دوم و فینال اسکیت مردان |
قایقرانی |
شروع از: 12 |
بادبانی: 1- محمد جامی نصب 2- نیما رهبری |
اسکواش |
شروع از: 16 |
فینال انفرادی مردان و زنان |
تنیس |
شروع از: 10 |
مقدماتی تیمی مردان و زنان |
وزنه برداری |
شروع از: 14:30 |
گروه A 105 کیلوگرم 1- محمدرضا براری 2- علی هاشمی |
بدمینتون |
شروع از: 13 تا 17 |
یک چهارم نهایی انفرادی زنان |
بوکس |
شروع از: 11:30 |
1- 69- سجاد کاظم زاده 2- 75- شاهین موسوی |
دوومیدانی |
شروع از: 11 شروع از: 18:45 شروع از: 19:10 شروع از: 20:35 شروع از: 21 |
مقدماتی تا فینال 400 متر با مانع مردان : 1- رضا ملک پور نیمه نهایی 100 متر مردان : 1- تفتیان فینال 400 متر مردان: 1- خدیور فینال پرتاب چکش: 1- رضا مقدم فینال 100 متر : 1- حسن تفتیان |
جوجیتسو |
شروع از: 8 |
اوزان: 85- کیلوگرم: 1- محسن حمیدی 2- حبیب رنجبر 77- کیلوگرم: 1- محمد منصوری داور 2- حمید امرایی |
کاراته |
شروع از: 6:30 |
کومیته 1- 55 طراوت خاکسار 2- 61 رزیتا علیپور 3- 60- امیر مهدیزاده |
پنجاک سیلات |
شروع از: 6:30 |
|
تیروکمان |
شروع از: : 8 شروع از: : 8:55 |
کامپوند تیمی زنان کامپوند تیمی مردان (تا نیمه نهایی) |
بسکتبال |
شروع از: 15 تا 21 |
سه نفره (توزیع مدال) |
کوهنوردی |
شروع از: 5:30 |
|
واترپلو |
شروع از: 17 |
ایران ـ کره جنوبی |
پینگ پنگ |
شروع از: 10 |
مرحله حذفی تیمی مردان و زنان |
والیبال |
شروع از: 9:30 |
والیبال سالنی: مرحله پلی آف والیبال ساحلی: یک چهارم نهایی |
سوارکاری |
شروع از: 13 تا 15 |
فینال |
هندبال |
شروع از: 11 |
سوم , چهارمی |
27 آگوست ( 5 شهریور ) شهادت امام علی النقی الهادی (ع) |
||
اسکواش |
شروع از: 10 شروع از: 12:30 |
دور اول تیمی زنان دور اول تیمی مردان |
تنیس |
شروع از: 7:30 |
یک چهارم و نیمه نهایی تیمی مردان و زنان |
وزنه برداری |
شروع از: 11:30 |
گروه A 105 + کیلوگرم 1- بهداد سلیمی 2- سعید علی حسینی |
بدمینتون |
شروع از: 13 تا 17 شروع از:18 |
یک چهارم نهایی مردان و زنان نیمه نهایی مردان و زنان |
بوکس |
شروع از: 11:30 |
( در صورت صعود) روزی یک بازی |
دوومیدانی |
شروع از: 9:15 شروع از: 10:30 شروع از: 19 شروع از: 19:30 شروع از: 20: 20 |
مقدماتی پرش ارتفاع بانوان : 1- سپیده توکلی مقدماتی 800 متر : 1- امیر مرادی فینال 400 متر با مانع : 1- رضا ملک پور 3000فینال متر با مانع مردان : 1- حسین کیهانی نیمه نهایی 800 متر: 1- امیر مرادی |
کاراته |
شروع از: 6:30 |
کومیته 68- و 75- و 84- مردان 1- 68- پگاه زنگنه 2- 75- بهمن عسگری 3- 84- ذبیح اله پورشیب |
تیروکمان |
شروع از: : 9:30 ریکرو تیمی زنان شروع از: : 15 توزیع مدال |
رده بندی و فینال کامپوند و ریکرو تیمی مردان و زنان و میکس ریکرو و کامپوند |
فوتبال |
شروع از: 16 |
( در صورت صعود ) مرحله یک چهارم نهایی |
هندبال |
شروع از: 11 |
|
کوهنوردی |
شروع از: 12:30 |
|
پینگ پنگ |
شروع از: 10 |
مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی تیمی مردان و زنان |
دوچرخه سواری |
شروع از: 9 تا 16 |
پیست (تیم اسپرینت): 1- محمد دانشور 2- احسان خادمی 3- علی علی عسگری |
والیبال سالنی: |
شروع از: 9:30 |
مرحله پلی آف |
سوارکاری |
شروع از: 8 تا 10 |
احراز شرایط |
بسکتبال |
|
5 نفره – مرحله حذفی ( یک چهارم نهایی) |
28 آگوست (6 شهریور) |
||
قایقرانی |
شروع از: 12 |
بادبانی: 1- محمد جامی نصب 2- نیما رهبری |
اسکواش |
شروع از: 10 شروع از: 13 |
دور دوم و سوم تیمی |
تنیس |
شروع از: 11:30 |
فینال تیمی مردان و زنان |
بدمینتون |
شروع از: 12 |
فینال انفرادی مردان و زنان |
بوکس |
شروع از: 11:30 |
مرحله یک چهارم نهایی ( در صورت صعود ) |
دوومیدانی |
شروع از: 9:45 تا 18:50 شروع از : 10 تا 20 شروع از: 9 تا 21 شروع از: 19:40 شروع از : 20:20 |
مقدماتی 200 متر : 1- الهام کاکلی مقدماتی 200 متر : 1- حسن تفتیان 7 گانه بانوان : 1- سپیده توکلی فینال 800 متر مردان : 1- امیر مرادی فینال 5000 متر مردان : 1- حسین کیهانی |
کوراش |
شروع از: 11:30 |
اوزان: 66- و 52- و 90+ 1- 66- بهزاد وحدانی 2- قنبرعلی قنبری 2- 52 - طاهره آذر پیوند 3- 90+ جعفر پهلوانی 4- محمدعلی ذاکری |
تیروکمان |
شروع از: 9:30 شروع از: 12:20 |
ریکرو و کامپوند انفرادی زنان و مردان کامپوند تیمی زنان و مردان |
واترپلو |
شروع از: 17 |
ایران ـ قزاقستان |
شیرجه |
ساعت 20 |
3 متر دو نفره |
پینگ پنگ |
شروع از: 10 |
فینال تیمی مردان و زنان |
والیبال ساحلی |
|
نیمه نهایی و فینال |
دوچرخه سواری |
شروع از: 16 تا 17 |
پیست (مدیسون): 1- مهدی سهرابی 2- محمد رجبلو |
والیبال |
شروع از: 10 |
یک چهارم نهایی |
سوارکاری |
شروع از: 8 تا 16 |
فینال راند اول و دوم تیمی 1- داود پور رضایی 2- مسعود مکاری نژاد 3- فرهنگ صادقی 4- آریانا روانبخش |
بسکتبال |
|
5 نفره یک چهارم |
29 آگوست (7 شهریور) |
||
قایقرانی |
شروع از: 9 تا 17 شروع از: 12 |
مقدماتی تا فینال کانو تک نفره آقایان : 1- محمد نبی رضایی کایاک دو نفره آقایان: 1- امین بوداغی 2- علی اقا میرزایی کایان 4 نفره: 1- امین بوداغی 2-علی آقای میرزایی 3- احمدرضا طالبیان 4-پیمان قوی دل کایاک تک نفره بانوان : 1- هدیه کاظمی کانو دو نفره بانوان: 1- آتنا رئوفی 2- فاطمه کرمجانی بادبانی: 1- محمد جامی نصب 2- نیما رهبری |
اسکواش |
شروع از: 10 شروع از: 13 |
دور چهارم تیمی |
بوکس |
شروع از: 11:30 |
مرحله یک چهارم نهایی ( در صورت صعود) |
دوومیدانی |
شروع از: 9 تا 20 شروع از: 18:50 شروع از: 19 شروع از: 19:20 |
7 گانه سپیده توکلی فینال 200 متر بانوان : الهام کاکلی فینال 200 متر مردان : 1-حسن تفتیان فینال پرتاب دیسک : 1- احسان حدادی 2- بهنام شیری |
جودو |
شروع از: 6:30 |
اوزان 66- علیرضا خجسته |
کوراش |
شروع از: 11:30 |
اوزان: 81- مردان و 63- زنان 1- 81- الیاس علی اکبری 2- امید تیزتک 2- 63 – زهرا نادری نبی 3- آذر کولیوند |
سپک تاکرا |
شروع از: 14 تا 15 |
مقدماتی ماده quad ایران ـ پاکستان |
فوتبال |
شروع از: 16 |
نیمه نهایی |
هندبال |
شروع از: 18 |
مقام های پنجم تا دوازدهم |
دوچرخه سواری |
شروع از: 9 تا 16:30 |
پیست (اسپرینت): 1- احسان خادمی |
والیبال |
شروع از: 9:30 |
یک چهارم نهایی |
شیرجه |
شروع از: 20 |
10 متر هماهنگ |
بسکتبال |
|
5 نفره مرحله حذفی ( نیمه نهایی) |
30آگوست (8 شهریور) عید سعید غدیر خم – روز مبارزه با تروریسم |
||
قایقرانی |
شروع از: 9 تا 17 |
فینال آبهای آرام (اسپرینت) فینال کایاک دو نفره بانوان: 1- آرزو حکیمی 2- هدیه کاظمی بادبانی |
اسکواش |
شروع از: 10 |
یک چهارم نهایی تیمی |
تنیس |
شروع از: 11:30 |
دور اول و دوم انفرادی مردان و زنان |
دوومیدانی |
شروع از: 19:35 |
فینال 1500 متر مردان: 1- امیر مرادی |
جودو |
شروع از: 6:30 |
اوزان: 1- 57- مبینا عزیزی 2- 70- دنیا آقایی 3- 73- محمد محمدی بریمانلو 4- 81- سعید ملایی |
کوراش |
شروع از: 11:30 |
اوزان: 1- 78- زهرا باقری 2- 90- محمد ملک محمدی 3- قاسم احمدی |
سپک تاکرا |
شروع از: 13 تا 14 شروع از: 16 تا 17 |
مقدماتی ماده quadrant ایران ـ ویتنام ایران ـ نپال |
واترپلو |
شروع از: 17 |
یک چهارم نهایی ( در صورت صعود ) |
پینگ پنگ |
شروع از: 10 |
دور اول و دوم انفرادی مردان و زنان |
شیرجه |
شروع از: 14 تا 16 شروع 21 تا 22:30 |
مقدماتی تخته 1 متر فینال |
دوچرخه سواری |
شروع از: 9 تا 19 |
پیست (اومنیوم): 1- محمد گنج خانلو |
والیبال |
شروع از: 9:30 |
مقام های نهم تا شانزدهم |
سوارکاری |
شروع از: 9 تا 16 |
انفرادی راند اول و دوم |
31 آگوست (9 شهریور) |
||
قایقرانی |
شروع از: 9 تا 17 شروع از : 12 تا 16 |
مقدماتی و نیمه نهایی کایاک تک نفره آقایان: 1- علی آقا میرزایی کانو دو نفره آقایان : 1- پژیمان دیوسالار 2- عادل مجللی کایاک تک نفره : 1- آرزو حکیمی بادبانی (توزیع مدال) |
اسکواش |
شروع از: 11 |
نیمه نهایی تیمی |
تنیس |
شروع از: 7:30 |
دور سوم و یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان |
بوکس |
شروع از: 11:30 |
نیمه نهایی ( در صورت صعود) |
شیرجه |
شروع از: 13:45 شروع از: 21 |
مقدماتی تخته 3 متر مردان فینال |
جودو |
شروع از: 6:30 |
100+ جواد محجوب |
سامبو |
شروع از: 12:30 |
اوزان: 1- 52- سهیل جمال آبادی 2- 48- لیلا سیاوشی 3- 48- الهام بهرامی |
سپک تاکرا |
شروع از: 11 تا 12 |
ایران ـ سنگاپور |
بسکتبال |
شروع از: 12:45 |
مقام های پنجم تا هشتم 5 نفره |
هندبال |
شروع از: 16 |
رده بندی و فینال |
واترپلو |
شروع از: 9 |
نیمه نهایی |
پینگ پنگ |
شروع از: 10 |
دور سوم و یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان |
دوچرخه سواری |
شروع از: 9:30 تا 17:30 |
پیست (کایرین): 1- محمد دانشور |
والیبال |
شروع از: 9:30 |
نیمه نهایی |
1سپتامبر(10 شهریور) ولادت امام موسی کاظم (ع) |
||
قایقرانی |
شروع از: 9 تا 17 |
فینال مسابقات کایاک تک نفره آقایان ـ کانو دو نفره آقایان و کایاک تک نفره بانوان اسپرینت |
اسکواش |
شروع از: 14 شروع از: 16:30 |
فینال زنان فینال مردان |
تنیس |
شروع از: 7:30 |
نیمه نهایی و فینال انفرادی مردان و زنان |
سه گانه |
شروع از: 7:30 تا 10 |
انفرادی مردان |
بوکس |
شروع از: 11:30 |
فینال (در صورت صعود) |
سپک تاکرا |
شروع از: 11 تا 12 شروع از: 16 تا 17 |
نیمه نهایی فینال |
شیرجه |
شروع از: 10:30 |
|
سامبو |
شروع از: 12:30 |
اوزان: 1- 90- ایرج امیرخانی 2- 68- اکرم خانی |
بسکتبال |
شروع از: 12:45 |
فینال پنج نفره |
فوتبال |
شروع از: 15 |
رده بندی و فینال |
واترپلو |
شروع از: 9 تا 17 |
مقام های پنجم تا هشتم و رده بندی و فینال |
پینگ پنگ |
شروع از: 11:30 |
نیمه نهایی و فینال انفرادی مردان و زنان |
والیبال |
شروع از: 12 |
رده بندی و فینال |
2 سپتامبر ( 11 شهریور ) روز آخر بازی های آسیایی اختتامیه |