نتایج دیدارهای فینال به شرح زیر است:
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی (خوزستان الف) برنده 5 – سجاد عباس پور (مازندران) 3 (عباس پور دیسکالیفه شد)
60 کیلوگرم:مهدی قادری (قم)، برنده 5- مصیب اکبری (تهران) 3
63 کیلوگرم: رضا عباسی (البرز)، برنده 5 - آرمین محب ثابت (توابع تهران) یک
67 کیلوگرم: وحید میرفتح الهی (تهران)، برنده 6- کرامت عبدولی (خوزستان ب) صفر
72 کیلوگرم: علیرضا ارقش (خوزستان الف)، برنده 4 اشکان سعادتی فر (تهران) 3
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا (قم)، برنده 8 – حمیدرضا جعفری (فارس) صفر
82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی (تهران)، برنده 3 - عباس مهدی زاده (اصفهان) صفر
87 کیلوگرم: بهروز هدایت (کرمانشاه)، برنده 3 - سامان عزیزی (کردستان) صفر
97 کیلوگرم: مهدی بالی (مازندران)، برنده 5 ضربه فنی - وحید نامداری (تهران) یک
130 کیلوگرم: مسعود نعمت چکانی (خوزستان الف)، برنده 4 – پارسا نظری (فارس) 3
رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
55 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند پناهی (خوزستان الف) – 2- مهدی قربانی (قم) 3-
علی نوربخش (تهران) و علی نیوشا (بوشهر)- 5- مهرگان جهانگیری (خوزستان ب)
60 کیلوگرم: 1- مهدی قادری (قم) 2- مصیب اکبری (تهران) 3- ایمان محمدی
(خوزستان ب) و سید حمیدرضا خامسی (لرستان) 5- مصطفی بابایی (توابع تهران) و
حسین جاویدی (فارس)-
63 کیلوگرم: 1- رضا عباسی (البرز) 2- آرمین محب ثابت (توابع تهران) 3- رضا
مردی (قم) و فرشاد عیسوند (خوزستان الف) 5- محسن مدهنی (خوزستان ب) و
امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی)
67 کیلوگرم: 1- وحید میرفتح الهی (تهران) 2- کرامت عبدولی (خوزستان ب) 3-
محمدرضا مختاری (فارس) و امین سوری (خوزستان) 5- محمد اسکندری (اصفهان) و
حسین محمودی (توابع تهران)
72 کیلوگرم: 1- علیرضا ارقش (خوزستان الف) 2- اشکان سعادتی فر (تهران) 3-
جواد صابری پور (اصفهان) و مهران داداشی (گیلان) 5- برومند اصلان (لرستان) و
سیاوش منصور ینگجه (اردبیل)
77 کیلوگرم: 1- هادی علیزاده پورنیا (قم) 2- حمیدرضا جعفری (فارس) 3- عظیم
گرمسیری (خوزستان الف) و عارف حبیب الهی (تهران) 5- محمد شربی نیازی
(خوزستان ب) و سامان سلیمی (لرستان)
82 کیلوگرم: 1- جمال اسماعیلی (تهران) 2- عباس مهدی زاده (اصفهان) 3- مهدی
هدایی (خوزستان ب) و رسول گرمسیری (خوزستان الف) 5- شاهین شریعتی (کردستان)
و علی زینتی رفاه (قم)
87 کیلوگرم: 1- بهروز هدایت (کرمانشاه) 2- سامان عزیزی (کردستان) 3- علی
خلیل زاده (مازندران) و کیوان رضایی (فارس) 5- علی منصورزاده (اصفهان) و
محمد رسولی (خوزستان الف)
97 کیلوگرم: 1- مهدی بالی (مازندران) 2- وحید نامداری (تهران) 3- آرمان
علیزاده عبدولی (خوزستان الف) و نوید پارسایی (خوزستان ب) 5- داود فلاحی
(لرستان) و میثم ترکمان (توابع تهران)
130 کیلوگرم: 1- مسعود نعمت چکانی (خوزستان) 2- پارسا نظری (فارس) 3-
محمدسروش رنجبر (همدان) و علی اکبر یوسفی (مازندران) 5- مجید علیاری
(تهران) و علی خلج (قزوین)
رده بندی تیمی: 1- خوزستان الف 160 امتیاز 2- تهران 158 امتیاز 3- قم 95
امتیاز 4- خوزستان ب 95 امتیاز 5- فارس 92 امتیاز 6- اصفهان 77 امتیاز