اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت می گوییم      
PDF نسخه کامل مجله
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - August 13 2022
کد خبر: ۶۶۶۰۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
رییس فدراسیون بسکتبال گفت: هدف‌گذاری ما ورود به المپیک بود و قرار نبود کار خارق‌العاده‌ای انجام بدهیم.
کیهان ورزشی- 

 رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال پس از پایان بازی با آمریکا اظهار داشت: شرایط دو تیم کاملا از نظر سطح مشخص بود. ما با تیمی بازی داشتیم که از از قدرت‌های دنیاست.درست است که آمریکایی ها در بازی نخست به فرانسه باختند اما آنها سطح خاصی از بسکتبال را بازی می‌کنند.

رییس فدراسیون بسکتبال در ادامه گفت: ما از بچه‌هایمان توقع برد نداشتیم هر چند که آنها می‌توانستند بهتر بازی کنند و با اختلاف کمی بازنده باشند. باید بگویم که سطح ما همین است. هدف‌گذاری ما ورود به المپیک بود و قرار نبود کار خارق‌العاده‌ای انجام بدهیم، چون این با ظرفیت‌های ما همخوانی ندارد. باید از این رقابت‌ها درس بگیریم و به توسعه بسکتبال‌مان در ایران کمک کنیم.

طباطبایی در پاسخ به این سوال که می‌شد در بازی نخست عملکرد بهتری داشت گفت: قطعا.اگر بچه‌ها خودشان بودند و در آن بازی برنده می‌شدند شرایطی به وجود می‌آمد تا یک تیم آسیایی در مقابل تیمی از اروپا عرض اندام کرده باشد. در نهایت ظرفیت ما همین است و باید بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم خودمان را به بسکتبال روز دنیا نزدیک کنیم.

وی در پایان درباره بازی با فرانسه هم تاکید کرد: آنها پنج بازیکن شاغل در NBA دارند و تیم خوبی هستند. بچه‌های ما دارند با جو المپیک آشنا می شوند و مجموع این اتفاق ها برای بسکتبال ما خوب است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار