اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      
PDF نسخه کامل مجله
دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - May 23 2022
کد خبر: ۷۰۵۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت:امیدوارم با کاری که این چند روز انجام دادیم نتیجه خوبی بگیریم.
کیهان ورزشی- 

 زونیمیر سولدو در نشست خبری پیش از بازی با گل گهر اظهار داشت: فردا بازی واقعا سختی با یکی از تیم های خوب لیگ داریم. این تیم باید بالای جدول باشد. امتیازاتی از آن کسر شده اما هنوز موقعیت دارد که سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند. نفرات خوبی دارند. بچه ها را به خوبی آماده کردیم. باید استحکام خوبی در میانه زمین داشته باشند. امیدوارم با کاری که این چند روز انجام دادیم نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی تراکتور تصریح کرد:‌چیزی که مسلم است گل‌گهر را خوب آنالیز کردیم این تیم یکی از تیم‌های خیلی خوب لیگ است اما ما نفراتی را داریم و می‌خواهیم کار آنها را تا حد زیادی خنثی کنیم. در دو بازی قبلی عملکرد خوبی داشتیم و حق‌مان به خصوص در بازی آخر سه امتیاز بود. در کل امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و بتوانیم نتایج بهتری را بگیریم.

وی در مورد اینکه آیا برای تقویت تیم لیستی به مدیریت باشگاه ارائه کرده گفت: چندین بار با مدیریت صحبت کردم نفراتی را مدنظر داریم که و می‌توانند به ما خوب کمک کنند امیدوارم هفته آینده پنجره نقل و انتقالاتی باز شود تا بتوانیم نفراتی را اضافه و از آنها استفاده کنیم.

سرمربی تراکتور در مورد شرایط آب و هوایی تبریز و سرمای شدید عنوان کرد: شکی نیست که این مسأله نه تنها ما بلکه بقیه تیم‌ها را اذیت می‌کند ولی تا جایی که توانستیم طوری تمرین کردیم که بچه‌ها با این شرایط وفق پیدا کنند چون روز بازی هم همین شرایط را داریم.

سولدو در مورد اینکه آیا از عملکردش در تراکتور رضایت دارد گفت: وقتی دو ماه پیش به تراکتور آمدم شرایط بد و سختی وجود داشت تلاش کردم نظم خوبی در تیم ایجاد شود بچه‌های آسیب‌دیده که با بی‌میلی تمرین می‌کردند را وادار به کار کردیم. روند تیم بهتر شد به خاطر کمبود در پست‌ها و همچنین آسیب‌دیدگی‌ها مشکلاتی داشتیم ولی در مجموع تیم از این وضعیت بیرون آمده و شرایط بهتری دارد.

وی در مورد غایبان تیمش برای بازی فردا اظهار داشت:‌ آرش قادری 4 کارته است عبدالله حسینی به خاطر شرایطی که برایش در بازی با پدیده به وجود آمد مشکل دارد، مسلمی‌پور در بازی قبلی آسیب دید و جراحی کرده، علی دشتی هم مشکل دارد و نمی‌تواند همراه تیم باشد، یکی دو نفر هم سرماخوردگی جزئی دارند که امیدوارم خوب شوند و به بازی برسند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار