اینستاگرام کیهان ورزشی را به آدرس kayhanvarzeshi.ir دنبال کنید      تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت می گوییم      
PDF نسخه کامل مجله
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - August 10 2022
کد خبر: ۷۴۲۰۸
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
مهاجم سنگالی پیشین تیم فوتبال لیورپول با قراردادی سه ساله به باواریایی‌های تحت هدایت یولیان ناگلسمان پیوست.
کیهان ورزشی-

سادیو مانه امروز (چهارشنبه) قراردادی سه ساله با باشگاه بایرن مونیخ را امضا کرد و خودش را تا پایان فصل 25-2024 به باواریایی‌ها متعهد کرد.

مانه که یک سال دیگر با لیورپول قرارداد داشت، پس از 6 فصل بازی در آنفیلد قرمزپوشان مرسی‌ساید را ترک کرد و با پشت سر گذاشتن آزمون پزشکی باشگاه بایرن مونیخ، در حضور اولیور کان مدیر باشگاه و حسن صالیحمیدزیچ مدیر ورزشی باشگاه قراردادش را امضا کرد.

مهاجم سنگالی که گفته می‌شود رقم قراردادش با احتساب پاداش‌های مرتبط با عملکرد او به 35 میلیون یورو می‌رسد، پس از امضای قراردادش گفت: من بسیار خوشحالم که سرانجام به بایرن مونیخ ملحق می‌شوم. ما با هم کلی صحبت کردیم. پی بردن به اینکه مورد توجه باشگاه بزرگی مانند بایرن مونیخ قرار گرفته‌ام، از همان ابتدا برای من احساسی فوق‌العاده داشت. به همین دلیل به محض اینکه از تمایل این باشگاه مطلع شدم، ذره‌ای تردید نداشتم که فقط می‌خواهم برای آن بازی کنم. این بهترین زمان بود که چنین چالشی را قبول کنم.

مانه افزود: به بایرن مونیخ آمده‌ام تا با این تیم کلی افتخار کسب کنم. من حتی در دوران حضورم در سالزبورگ پیگیر بازی‌ها و نتایج بایرن مونیخ بودم، چون واقعاً این تیم را دوست دارم.

در همین حال حسن صالیحمیدزیچ درباره جذب مانه گفت: با جذب سادیو مانه، بایرن مونیخ یک ملی‌پوش طراز اول را به خدمت می‌گیرد که تأثیر خودش را بر دنیای فوتبال گذاشته است. ما مفتخریم که او را به بایرن مونیخ آورده‌ایم. در صحبت‌هایی که داشتیم، سادیو گفت که از همان ابتدا، بایرن مونیخ تنها تیمی بوده که می‌خواست برای آن بازی کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار